Nisha ve Karan barışıyorlar mı?

Nisha ve Karan barışıyorlar mı?

  4 August 2021

  915 Okunma

Nisha ve Karan evliliklerine bir şans verecek

Nisha ve Karan evliliklerine bir şans verecek.
Nisha Rawal, geçtiğimiz günlerde kendisi ve ayrı yaşadığı kocası Karan Mehra arasında devam eden anlaşmazlık nedeniyle haberlerde yer almıştı. Çift, evliliklerinde zorlu bir döneme girmiş ve şu anda boşanma süreci ile beraber oğulları Kavish’in velayeti için de yasal bir savaş veriyor.
Nisha Rawal ve Karan Mehra’nın evliliği, aile içi anlaşmazlıkları kamuoyuna açıklaması ve birkaç saat içinde bir tartışmaya dönüşmesi dikkatleri üzerlerine çekmişti.
Ayrılığın alevleri arasında ikili birbirlerine ve evliliklerine bir şans vermiş gibi görünüyor. Geçenlerde ünlü bir prodüksiyon şirketinde birlikte görüldüler.
Oğulları Kavish’in geleceği için ilişkilerini yeniden gözden geçirmeleri gerçekten harika bir karar olurdu. İkili, oynadıkları dizilerde
izlenme rekoru kıran dizilerle sektörde popüler isimler arasıda.

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Sinematik.net 5651 sayılı yasanın 5. maddesinde tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. sinematik.net içerisinde yalnızca video izleme kodları ( embed ) bulunmaktadır. Hiçbir video kendi sunucularımızda kesinlikle barındırılmamaktadır. Tüm videolar dünyaca ünlü çeşitli video paylaşım sitelerinden alıntılanmaktadır. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, [email protected] mail adresinden bize ulaşabilirler.