Aditya mı İmlie mi fedakar?

Aditya mı İmlie mi fedakar?

  12 December 2021

  1.636 Okunma

OKUMAK CAHILİYETİ ALIR

İzleyici Yorulmarı (Kullanıcı adı Yusra) Pat 1

Bi ata sözü derki OKUMAK CAHILİYETİ ALIR EŞEKLİK BAKİ KALIR aditya gibi insanlar için söylenmiş bir söz
Adiya imlie isteyenler için diziyi tekrar izledim baştan ben mi bu dizinin konusunu yapılanları anladım diye izledim
Ve kesinlikle Aditya İmlie olmaması gerekiyor bu kadar çaba bu kadar fedakarlık Aditya için çok fazla.
Aditya karakteri gerçek hayata böyle bir insanla yaşanmaz mahkeme yüzünden işten kovulduğu bölüm de, İmlie ye yaptığı haksızlık ailecek kabul edilecek şey değildi, aşıksan her şeyden önce sevdiğinin yanında olman gerekiyor.
Bu işini İmlie ve imlie’nin hissettiklerin den daha ön planda tutuyordu, yok kaç kere hayat kurtarmış yok çok güzel mi aşkları var ben bir aşk görmedim.
Ben bencil bir adam dışında hiç bir şey görmedim çok sevseydi aşkını feda ederdi, İmlie ailesiz babasız büyümüş ablası da nasılsa karisi İmlie’den vazgeçip Malini ile kalırdı ki imlie hiç tatmadığı aile saadetine kavuşsaydı.
Kızın her şeyini kaybetmesine sebep ol, sonra güvenme kız sokaklarda kalsın kız ondan iyi iş yapınca torpil desin.

Adam çeket giydirdi diye aldatıyor deyip gazeteye yazsın rezil etsin söz hakkı vermesin sonra neymiş aşkmış.
Bu dizi dahi olsa hiç kimse böyle bir şeyi kabul etmemesi destek vermemesi gerekiyor yani diziyi neresinden tutarsan tut elinde kalıyor Aditya gibi bir karaktere destek verenler gerçek hayata aşk uğruna, böyle bir hayat istemezler.

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
 1. avatar
    Meltem guzel 12 December 2021 18:01:16

  sana kesinlikle katılıyorum bu durum sonunda öfkeliydim özür dilerim deyip kenara çekiliyorlar hemen affediliyor artık adityanın yaptığı yeter imlie kendi yoluna gitmeli

 2. avatar
    Salkım hanım 12 December 2021 22:34:45

  Çok haklısın. Bende başından beri bunu söyler bunu savunurum.. artı hiç bir zaman da yakıştırmadım! Aditya nın yanında imlie küçük kızı gibi kalıyor. Malini ile yakışıyordu. Ama imlie’nin hikâyesi olunca herşey imlieye göre ilerlerdi, gerçi ilerleme denilirse, aralarında aşk hiç bir zaman hissetmedim. 300 bölümde bir türlü geçmeyen aşk hissi, aryan’lı bölümlerin hepside o enerjiyi hissettim. Kimya çok önemli. Ve Aryan imlie göz teması olduğunda imlie de ilk kez Duygu yugunlugu hissediyorum.. yani aryan’lı 3 bölüm Aditya’lı lı 300 bölümü ezdi geçti.. başından beri de imlie ye uyan bir hero gelsin umudu taşıyordum. Nihayet geldi. Sonuna kadar arylie ama olmasada İmlie ve Adittya’ya kesinlikle olmamalı 🥺

 3. avatar
    Yusra 13 December 2021 00:52:21

  Kesinlikle aynı düşüncedeyim salkım hanım

 4. avatar
    Mlyy 16 December 2021 22:46:18

  Çok güzel özetlemişsiniz.

 5. avatar
    Gül 4 January 2022 15:33:16

  Ben uzun zamandır bozulmasını istiyordum şahsen. Hiç bir zaman onaylamadım zıra alınmayan evlilik gecersizdir. Hadi bunu göz arda ettün köy yüznden evüne getirdin. Hatta kızın önünde evlendin onauygun bir yer bakar tahsilini sağlarsın ama uzak tutarsın i. Malini okuluna gönderilir ama aynı evde yaşatamazsın. Kız okur zaten yasal olarak evli değildi iş bulur annesi getir sonra uygun biriyle evlenir. Neymiş zorla evlmiş kız sanki göbek attı onca eziyeti o kıza niye ettin. Koskoca hündistanda öğrenci yurdu ve okul yok sanırsan bir de ismi olan bir gazeteci için. Ve bunlar olurken eşine maliniye söylersin imlieye o yardım eder zaten öetmen senin muhataplaığın gerekmez. Bu şekilde bu ikisi kardeş olsada bukadar düşman olmazlardı. Kardeşler kıskanır ama yüne paylaşır ama eşi değil. Maliniyle bile bile istiyerek evlendiği gün imlie tabuydu baldızıydı haddı bu gerçi yeni öğrendi artık imlie eşi kesinlikle değildi. Ne istiyorsan ona göre davranırsın. Aditya pof poflanıp abartılmayı seviyor hayat sanki onun içün var. O zarar göremez onun istediği olmalı istsdiğinde alır istediğinde atar yok öyle şey bu sevgi değil düpe düz kullanmak. Aryan intikamına rağmen daha imlienin neden ayrıldığını bilmeden onu denedi ve gerçekten aditya dönmiyceğini o gece anlayınca evine götürdü. İntikam vardı ama insanlığından vazgeçmedi. İmlie hep ezildi güçü gitti aditya sayesimde ama aryan onu hep umutlandırıp kaldırdı yöntem yanlış olabilir ama yaparsın dedi hadi dedi sen en iyisi olursun dedi. İmlie sevmeyi biliyor sevikmeyi bilmiyor ve aryan ona sevilmeyi öğretiğinden adityadan vazgeçeçek o ara intikam ile aşk arası sıkışan aryanın hali oy anam oy. Dizi işte

  • avatar
     fkceren71 21 February 2022 12:49:24

   çok güzel özetlediniz gül hanım hislerime tercüman oldunuz bende aralarında hiç kimya yakalayamadım

Sinematik.net 5651 sayılı yasanın 5. maddesinde tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. sinematik.net içerisinde yalnızca video izleme kodları ( embed ) bulunmaktadır. Hiçbir video kendi sunucularımızda kesinlikle barındırılmamaktadır. Tüm videolar dünyaca ünlü çeşitli video paylaşım sitelerinden alıntılanmaktadır. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, [email protected] mail adresinden bize ulaşabilirler.