Aamir Khan ve Kiran Rao Boşandı

Aamir Khan ve Kiran Rao Boşandı

  3 July 2021

  671 Okunma

Bollywood'un ünlü ismi Aamir Khan boşandı

Meyda gündemine oturan boşanma kararı. Aamir Khan ve Kiran Rao boşandı. Aamir Khan ve Kiran Rao birlikte düzenledikleri ortak basın açıklamasında boşandıklarını resmen duyurdular. Oyuncu Aamir Khan ve film yapımcısı Kiran Rao ilk kez Lagaan filmi çekimlerinde tanışmış 28.Aralık 2005 evlenmişlerdi. Evliklerine son noktayı koyan ünlü çiftin basın açıklaması şöyle
“Birlikte geçirdiğimiz bu 15 yıl sürecinde bir ömür boyu deneyim, neşe ve kahkaha paylaştık ilişkimiz güven, sevgi ve saygı çerçevesinde büyüdü. Şimdi hayatımıza yeni bir sayfa açıyoruz ve ayrılma kararı bizim ortak kararımızdır. Artık karı koca değilsek de ayrılmış olsak da her fedakar anne baba gibi birbirine destek olan ebeveynler olarak oğlumuz Azad Rao Khan’ı birlikte yetistirip birlikte büyüteceğiz.
Ünlü cift yaptiklari basın açıklamasında oğulları Azad Rao Khan’ın yanı sıra Pami Vakfındaki ortaklıklarının da devam edeceğini bildirdiler. Ünlü ciftin açıklamaları su yönde devam ediyor filmler Paani Faundation ve gönül verdiğimiz diğer projelerde birlikte çalısmaya devam edeceğiz. Kararımıza saygı duyan bize destek ve anlayış gösteren ailelerimize, arkadaşlarımıza iyi dileklerimizi sunarız. Bilsinler ki bu boşanma bizim için bir son değil yeni bir yolculuğun başlangıcıdır ifadelerini kullandılar.

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
  1. avatar
      Ayşe ÖZBEK 3 July 2021 22:24:09

    Bı çok zahmetle çeviri yapıyorsunuz ama rica etsem ishgbaaz diye dizi var nolur onuda çevirin çok merak ettiğim biz dizi ve hiç bir yerde izleyemedim nolur nolur

Sinematik.net 5651 sayılı yasanın 5. maddesinde tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. sinematik.net içerisinde yalnızca video izleme kodları ( embed ) bulunmaktadır. Hiçbir video kendi sunucularımızda kesinlikle barındırılmamaktadır. Tüm videolar dünyaca ünlü çeşitli video paylaşım sitelerinden alıntılanmaktadır. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, [email protected] mail adresinden bize ulaşabilirler.