Molkki dizisinden iki önemli güncel haber

Molkki dizisinden iki önemli güncel haber

  29 June 2021

  627 Okunma

Molkki dizisinde zaman atlaması ve sette yaşanan kaza

İlk Haberimiz;

Molkki dizisinde zaman atlaması.
Elde edinilen kaynaklara göre dizide zaman atlaması olacak ve diziye oyuncu Rishika Nag dahil olacak. Rishika dizide Virendra ve Sakshi’nin kızını canlandıracak. Dizideki olası bir diğer gelişmede dizide Sakshi karakterini canlandıran oyuncu Toral Rasputra’nın diziye ve izleyiciye veda edecek olması. Yapımcılar Sakshi karaketini tedavi edilemez bir hastalıkla öldü göstermeyi planlarken bu bu vedadan vazgeçilmiş ve farklı bir veda olmasında karar kılmışlar. Buda demek oluyor ki karakter ilerleyen bölümlerde diziye geri dönüş yapabilir.

İkinci Haberimiz;
Molki dizisinde patlama.
Chandivali Klicknixon Stüdyolarında gerçekleşen olayda set arkası ekibi ve oyuncular Purvi –Vipul düğün sahnesi çekimi yapıyorlardı.
Çekimi izleyen bir görgü tanığının ifadesine göre ,düğün sahnesi çekimi için mandapta ateş yakıldı, gaz silindire bağlandı. Görünen o ki bu bir gaz kaçağı patlaması idi ve patlama yoğun etkiye sahipti set çalışanları durumu kontrol altına almaya çalıştılar. Oyuncuların panik yaşadığı kazada cekimlere birkaç saatliğine ara verildi ifadesini kullandı.
Dizide Vipul karaterini canlandıran oyuncu Naveen Sharma ise patlama büyük değildi sadece küçük bir kazaydı ifadesini kullandı. Birkaç dakika bir kargaşa yaşandığını ifade eden oyuncu prodüksiyon ekibi durumu kontrol altına aldı tanrıya şükürler olsun ki kimseye bir şey olmadı ifadesini kullandı.

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
  1. avatar
      Nermin 30 June 2021 11:00:30

    Hem hint dizilerini izlemek hemde hindistan dan haberler okumak çok güzel severek takip ediyorum çok teşekkürler admin

Sinematik.net 5651 sayılı yasanın 5. maddesinde tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. sinematik.net içerisinde yalnızca video izleme kodları ( embed ) bulunmaktadır. Hiçbir video kendi sunucularımızda kesinlikle barındırılmamaktadır. Tüm videolar dünyaca ünlü çeşitli video paylaşım sitelerinden alıntılanmaktadır. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, [email protected] mail adresinden bize ulaşabilirler.