1. Pyar Ka Pehla 2.Bölüm izle 2. Bölüm

  Pyar Ka Pehla 2.Bölüm izle

  720P Türkçe Altyazı

  Pyar Ka Pehla 2.Bölüm izle 7.3 / 10 6 kullanıcı oyu.
  7.3
  ( Toplamda 6 oy verildi. )

    3.518

  Pyar Ka Pehla Naam Radhe Mohan izle, Pyar Ka Pehla Naam Radhe Mohan Hint dizi izle, Pyar Ka Pehla Naam Radhe Mohan Hint dizi Türkçe alt yazılı izle, Pyar Ka Pehla Naam Radhe Mohan Türkçe izle, Pyar Ka Pehla 2.Bölüm izle, Hint dizi izle
 1. Pyar Ka Pehla izle

  Pyar Ka Pehla izle

  IMDb : 5.0 249 Bölüm

    5.0   5.029

  Pyar Ka Pehla Naam Radhe Mohan izle, Pyar Ka Pehla Naam Radhe Mohan Hint dizi izle, Pyar Ka Pehla Naam Radhe Mohan Hint dizi Türkçe alt yazılı izle, Pyar Ka Pehla Naam Radhe Mohan Türkçe izle
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
TÜMÜNÜ SEÇ
TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
 1. avatar
    bebe 3 May 2022 01:09:01

  Dadi, Radha yalnız bırakılırken Krishna’nın Rukmini’yi bulduğunu bildirir, tıpkı Mohan’ın mutluluğunu bulduğu gibi ama Radha onun hiç mutlu olmadığını bildirir, onun gözyaşlarını sildikten sonra ayrıldığını görür, Dadi onu çağırırken onu durdurmak için koşar , Mohan tüm aile üyeleri ayrılmak için arabada oturuyor, Mohan, Tulsi’nin evden ayrılmasını engellemeye çalıştığı geceyi hatırlıyor ama gerçeği göremeyince kalmayacağını söyledi, sonra yandı. ateş. Mohan, sürücüye ilerlemesini söylediğinde yanında oturan Damini’nin elini hissediyor, Radha onları takip ederken düşüyor ama Mohan jee’yi durduramıyor.

  İşçi ıslık çalar, gardiyan gelir, onu evin içine alırken alır, ikisi de düşerken koruma ipinin kopmasına neden olur, tam o sırada bir rüzgar perdeleri uçurur, Tulsi’nin portresi döner İçinde ruhu göründüğünde, işçi, sahibinin kendisinden bu koruma ipiyle ilgilenmesini istediğini ve öğrenirse onu öldüreceğini açıklayınca gardiyan ne yaptığını sorguluyor.

  Radha başvuran Dadi’siyle birlikte oturuyor, Radha Mohan jee’nin mutlu olmadığını söylediğinde peşinden koşmaya ne gerek olduğunu sorguluyor ve Dadi bu köyün oğlunun bir kızla evlenirken ilk kez evlenmediğini söylüyor. ikinci kız öyleyse neden mutlu değildi, Radha bilmediğini ama yüzünden üzgün olduğunu bildiğini ve hatta gözlerinde yaşlar olduğunu bildiğini söylüyor, bir şeyler yapmalı, Dadi hiçbir şey yapamayacağını söylüyor, Radha, Bhagwat Geeta’da tüm işleri yapmaları ve karşılığında hiçbir şey beklememeleri gerektiğinin söylendiğinden bahseder, Dadi Radha’nın babasının ona alt kata gelmesini işaret ettiğini ancak Radha’ya söylememesini söyler, sonra geri dönerken Dadi ondan oturmasını ister. ona sütü getiren Radha, babasının koştuğunu görür, bu yüzden bir şeylerin yanlış olabileceğini merak eder.

  İşçi odayı temizliyor, portrenin düzeltildiğini görünce şok oluyor, Mohan’ın bunu görüp onu öldüreceğini merak ederek geriliyor, hemen alt üst ediyor.

  Kantamwari Devi düğünü tüm ritüellerle yapacağını haykırdığında tüm aile eve girer, ablası her şeyin tam olarak böyle olması gerektiğini söyler, Kantamwari Damini’ye dönerek Mumbai ve Delhi’den tasarımcıları her şey gibi arayacağını söyler. birinci sınıf olmalı, Damini teyzesini çağırır ki bu onu endişelendirir, bu yüzden Damini ona Maa diyerek kendini düzeltir.

  Kantamwari, Mohan’a hem Sherwani’yi hem de takım elbiseyi giymesini tavsiye ettiğinde ne giyeceğini sorgulayarak Mohan’a döner, Mohan, Takım resepsiyondayken Mandap’ta Sherwani’yi giyebileceğini önerir. İşçi, Kantamwari üç tane bile alabileceğini söylediğinde yeni bir sarre alacağından bile bahseder. Daminin’in annesi de ona ne olduğunu soruyor, bunu duyunca herkesin garipleştiğini, Kantamwai gülümseyerek ayrıldığını, kızına düğünde ne istediğini soruyor, kıza sormadıklarından şikayet etmemeli, dilerse yavaş yavaş haykırıyor. o zaman bu düğün olmamalı, Kantamwari reddettiğinde bir şey söyleyip söylemediğini soruyor.

  Mohan ayakta heyecanını hiç bitirmemesi gerektiğini ancak ondan önce yapması gereken bir şey olduğunu, Damini ile konuşmak istediğini, ikisi de hazırsa ne yapabileceğini söyler.
  Dadi, Mohan buraya geldiğinde çok şey olduğunda neden o eve gitmekte ısrar ettiğini sorguluyor, Vishwanath jee hepsini böyle bir sevgiyle aradığında cevap veriyor ve bir hafta önce sadece o değil, hepsini çünkü o var. Dadi, düğünün tüm ritüellerini gerçekleştirmek için orada Pandit sıkıntısı olmadığını, reddetmesi gerektiğini çünkü ayrılırlarsa geri dönmeyeceğini söylüyor, o zaman onu bağlayamayacakları için onu nasıl durduracağını soruyor, diyor. Bu Radha’nın kaçtığını duyunca yemin edecek, bu da konuşmalarını dinlediğini düşünen Dadi’yi endişelendiriyor.

  Mohan, Damini’den oturmasını ister, o son sekiz yıldır bu anı beklediğini bildiğini söyler ama Damini son on iki yıldan beri bunu beklediğini söyler, anlamaz, her zaman onların geleceğini düşündüğünü söyler. ilişki arkadaşlıktan daha fazlasıydı ama kolajda Tulsi’yi önerdiğinde o da onun seçimine katıldı. Ancak, yaşamanın ona onunla evlenmek için bir şans daha verdiğini düşünüyor, bu an böyle bir durumda gelmeseydi mutlu olurdu. Damini portreye bakarken Mohan evlenmeden önce iki şartı olduğunu söyler, birincisinin masumiyeti mahkemede kanıtlanınca evleneceklerini söyler, Damini ikincisini sorar, kızı Gungun olduğunu söyler. kızının ondan nefret etmesi gibi.

  Radha, Dadi’si Maa’nın Radha’nın ondan nasıl saklandığının sırrını söyleyene kadar gitmeyeceğini haykırdığında Mandir’in arkasına saklanıyor, Radha maa’yı bu şekilde ikna edemeyeceğini düşünüyor, Dadi Radha’yı ondan çekiyor. kulağı, o adamı düşünmemesi gerektiği konusunda uyarıyor, ancak Radha ondan kaçıyor, Radha’nın onu tanımayan kişinin mutluluğu için koştuğunu düşünüyor.
  Kantamwari, Mohan’ın bunu kendisine söyleyip söylemediğini sorduğunda şok olur, Damini, ilk önce Gungun’un annesi olarak hareket etmesini istediği için şartlarının bu olduğunu ve ayrıca masum olduğu kanıtlanana kadar evlenmeyeceğini söyler.

  Damini’nin annesi, Gungun’u babasından daha ileride olduğu için ikna edemeyeceklerini, her maa’nın avatarına sahip olduğunu ve tek ayakları üzerinde dururken herkesi koşturduğunu söyler, Kantamwari onun bir çocuk olduğunu açıklar, Gungun’u bildiğini söyler. annesinin yerini başkasının almasına izin vermez, Mohan da bunu bilir, Gungun ile konuşacağının garantisini verir.

  Damini’nin annesi gelir, Mohan’ın onunla evlenmek istemediğini, yoksa böyle bir şart koymazdı, Damini mahkeme için endişelenmediğini ama Gungun’u ikna etmeleri gerektiğini söyler, annesi bu kadar kolay kabul etmeyeceğini söyler ama Gungun bahseder. kolay işi asla sevmez, Tulsi’nin yıllar önce Mohan’ı kaptığı için Gungun onu annesi olarak kabul etmek zorunda kalır, böylece onu geri alır.
  Radha odasındadır, paketleyeceği kutuları çıkarır çünkü eğer Dadi’si yemin ederse Mohan jee’siyle tanışamaz, tüm yolculuk için parayı hesaplayarak parayı sayar, hatta Geeta’yı yerleştirir. Mohan jee’nin ona barış için verdiği ve böylece Ladoo’yu da topladığı.

  Mohan, çok acı çekeceğini söyleyerek portreyi çevirir ama bu, kendi kızı ondan nefret ettiği için ona çektirdiği acının yanında hiçbir şey değildir, gözyaşlarını siler ama sonra kızının mutlaka ona geleceğine söz verir. damarlarında ki aşk yüzünden.

  Kapının üstüne kova düştüğünde Damini kapıyı tekmeler, bunun ondan beklendiğini düşünür, diğer tuzaklarına da takılmadan hareket etmeyi başarır, arkasından bir boks torbası çarptığında yatağın yanında durur, Gungun gelir. Bu numaranın yeni olduğunu haykırır, Damini öfkesini kontrol etmeyi başardığında gerçekten sinirlenir, Gungun arabasına oturur ve ona koca koca Damini diye seslenir, Gungun’a gider ve babasıyla nişanlandığını, şimdi yapacaklarını anlatarak Gungun’a gider. Evlenirse karısı ve kocası olur, Gungun ona asla annesi olmayacağını söyleyen kontrolle vurur, Damini elini tutar ve Gungun’u bu öfke nöbetlerini ona göstermemesi için uyarır. Tulsi’nin ruhu Damini’nin elini tutmasını engellediğinde ona tokat atmak üzeredir, elini bırakamadığı için gerçekten korkar, odadan kaçtığı işaretleri görünce. Tulsi sadece kızına bakıyor, Gungun her zaman annesi olarak kalacağını anlatan portresini seçmeye gidiyor, Tulsi’nin ruhu, annesi olarak anılmaya layık bir kadın gelene kadar her zaman yanında kalacağını düşünüyor.

  Damini çay içen Kantamwari maa’nın yanına koşar, şok olur. Kantamwari maa gülümseyerek Gungun’un kurduğu tuzaklara her zaman tuzağa düştüğünü söylüyor, ancak Damini döndüğünü bildiriyor, Kantamwari anlamıyor, Damini ona işaretleri göstererek Tulsi’nin geri döndüğünü ortaya koyuyor, Kantamwari ip koptuğunda nasıl mümkün olabileceğini yanıtlıyor. hala kapıda. Damini’nin annesi de titriyor, Kantamwari bu sefer o kadar kolay gitmeyeceğini ve Mohan’la ne yapacağını kim bilir yanıtını verirken, Tulsi evin içindeki Mohan’a bakıyor.

  Dadi’sinin yanında duran Radha, o kadar aptal olmadığı ve hatta yemeğini sindiremediği için endişelenmemesi gerektiğini söyler, ancak burada olmadığı zamana kadar Dadi babasını azarlayabilir, çünkü o aynı zamanda onun oğludur, hatta babasını azarlayabilir. kendisine dikkat etmesini tavsiye eden babasının nimetini alır. Murti yapraklarını tutuyor, yanlış olduğunu bildiğini ama yemeği çalmanın da yanlış olduğunu söylüyor, Murti ona üzgün olduğunda onu gülümsettiğini söylemeli, Mohan jee’nin kimsesi yok, diye bağırarak kapıdan çıkıyor. Ona sadece Geeta’yı verecek ve sağlığını sorduktan sonra geri dönecek, Radha evine geri bakıyor, gerçekten duygusal ama Mohan jee’nin evine geldiğini söylüyor.

 2. avatar
    teyfik00055 4 May 2022 17:05:15

  tesekkurler bolumler ıcın admın

Sinematik.net 5651 sayılı yasanın 5. maddesinde tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. sinematik.net içerisinde yalnızca video izleme kodları ( embed ) bulunmaktadır. Hiçbir video kendi sunucularımızda kesinlikle barındırılmamaktadır. Tüm videolar dünyaca ünlü çeşitli video paylaşım sitelerinden alıntılanmaktadır. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, [email protected] mail adresinden bize ulaşabilirler.