1. Pyar Ka Pehla 1.Bölüm izle 1. Bölüm

  Pyar Ka Pehla 1.Bölüm izle

  720P Türkçe Altyazı

  Pyar Ka Pehla 1.Bölüm izle 7.5 / 10 6 kullanıcı oyu.
  7.5
  ( Toplamda 6 oy verildi. )

    4.969

  Pyar Ka Pehla Naam Radhe Mohan izle, Pyar Ka Pehla Naam Radhe Mohan Hint dizi izle, Pyar Ka Pehla Naam Radhe Mohan Hint dizi Türkçe alt yazılı izle, Pyar Ka Pehla Naam Radhe Mohan Türkçe izle, Pyar Ka Pehla 1.Bölüm izle, Hint dizi izle
 1. Pyar Ka Pehla izle

  Pyar Ka Pehla izle

  IMDb : 5.0 135 Bölüm

    5.0   3.380

  Pyar Ka Pehla Naam Radhe Mohan izle, Pyar Ka Pehla Naam Radhe Mohan Hint dizi izle, Pyar Ka Pehla Naam Radhe Mohan Hint dizi Türkçe alt yazılı izle, Pyar Ka Pehla Naam Radhe Mohan Türkçe izle
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
TÜMÜNÜ SEÇ
TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
 1. avatar
    teyfik00055 6 April 2022 19:07:42

  sevdıgım abhu burda heyecenla beklıyorum o kadar sevdıgım dızıler oldukı hangı sıraya koyacagımı sasırdım artık tesekkurler yenı guzel hayayt hıkayeler ıcın admın

 2. avatar
    Gulay85 6 April 2022 22:12:11

  Nihayet kurtulmuş kum kumdan 🙃🙃 emeğinize sağlık sinematik ekibi ❤️❤️👏👏

 3. avatar
    DiziKolik 6 April 2022 22:50:59

  oyyy sempatik şirin Abhishek ♥ bakalım bu yeni dizimiz de nasıl bir karakterle karşımıza çıkacak.. yeni diziler, yıldız yağmuru başladı.. teşekkürler emeğinize sinematik

 4. avatar
    rainbow 10 April 2022 02:18:34

  ayy en sevdıgım oyucu gelmıs :))

 5. avatar
    Kiymet 24 2 May 2022 16:32:54

  Türkei altyazili deyil bu

 6. avatar
    bebe 3 May 2022 01:07:35

  Güzel bir sabahta bir kız pooja yapıyor, elinde murti ile Mandir’e doğru koşuyor, ellerini tutmadan önce murti aydınlatmasını bir Diya yerleştiriyor, tüm dualarının değişen kişiye gitmesi için dua ediyor annesi öldüğünde hayatının yönü ve anlamı. Mohan jee onun ellerini tuttu, bu Radha’nın Mohan jee’sine sakinlikle birlikte iç huzuru verilsin ve tüm endişelerden kurtulsun, o tüm bu dünyanın Bhagwan’ı ama onun için Mohan jee, onu yaptığı gibi onun Bhagwan’ı ona yaklaşın, bu yüzden şimdi onu Mohan jee ile tanıştırması gerekiyor.

  Bir kişi bisikletini Mandir’e sürmeden önce Kaskını takar, bisikleti çıkarmadan önce nehre doğru yürümeye başlar, Mandir’in önünde dururken kıyılara ulaşır ve gömleğini çıkararak nehre atlar. Nehrin ortasında yeniden ortaya çıkıyor. Radha, dua ederken birinin konuştuğunu duyduğunda, bu kadar büyük bir gerçeği Radha’dan nasıl gizleyebileceğini sorgular, çünkü o zaten çok yaramazdır. Radha, babasının Mohan jee’nin geleceği gerçeğini gizleyemediğini söylediğini duyduğunda sona ulaşır, Radha sonunda geleceğini duyunca heyecanlanır, tüm bu yıllar boyunca Bhagwan’la ilgilendiğini söyleyerek Mandir’e koşar. eskiden Paan’ı ve hatta lordan yapılmış içeceği getirirdi ama onun istediği hiçbir şeyi yapmayacağını düşündü, ama sonunda Mohan jee’sinin geri gelmesini sağladığı için yanıldığı kanıtlandı.

  Pandit jee, karısını yakarak öldürdüğü için suçlarının affedilmeyeceğini suçlayınca, Pandit jee, başına bir şey gelmesin diye gömleğini değiştirir. Pandit jee elli bir bin rupiye mal olacağını açıklıyor, Mohan ona nasıl ödeme yapabileceğini soruyor, Mohan ona bir lac ve iki bin rupi gönderdiğinde Pandit jee QR kodunu gösteriyor. Pandit jee, Mohan onu öldürerek aynı korkunç hatayı iki kez yapacağını söyleyince neden iki katı transfer ettiğini sorgulayarak heyecanlanır, Pandit jee bir Pandit’e vurduğu için kendisine kara bir lanet verileceğini söyler. Mohan, önünde duran bazı insanları gördüğünde ayakta duruyor,

  Mohan, bir hizmetçi bisikleti aldığında evin kapısından girer, evi korumak için orada bulunan kurdeleyi kırarak eve girer, biri kurdelenin düşmesini engeller. Mohan, işçilere talimat vermek için eve girer, elinden kan damladığını görünce annesine koşar ve iyi olup olmadığını sorar. Onu koltuğa oturtuyor, kadın iyi olduğunu söylüyor çünkü sadece küçük bir kesik ama o ısrar ediyor. Mohan iğneye dokunmanın ne gereği olduğunu sorgular, ipin bu sorununu bir kez ve herkes için köleleştireceğini söyleyerek ayrılır, annesini seviyorsa o zaman ipliği kırmayacağını çünkü evi korumak için orada olduğunu söyler. tüm kötülüklerden. Mohan, insanlara göre kötü olduğu için ne söylediğinden bahseder, en iyi insan olduğu için endişelenmemesi gerektiğini söyler. Bugünün kendisi için önemli bir gün olduğunu haykırıyor, bunu yapmak istemediğinden emin olup olmadığını soruyor, annesi annesinin duygularını önemseyip önemsemediğini soruyor ve onu uzaklaştırıyor, ona bakmasını tavsiye ediyor. el. Mohan’ın annesi Mandir’de oğlunun hayatındaki her şeyden korunması için dua eder, böylece geçmişi bugününe musallat olmaz. Mohan, karısıyla birlikte portreyi gördüğünde odaya girer, herkesin karısını öldüren kişi olduğunu söylediğini hatırlıyor, portrenin önünde duran Mohan, aşkın ne kadar büyük olduğunu bildiğini, bunun nefret olduğunu ve kendisinin nefret ettiğini söylüyor. nefretin sonu, yandıktan sonra öldü ama hayatının geri kalanını yakmak için onu terk etti, acımasız bir şekilde sevdiklerine şikayet ettiklerini söylüyor ama şimdi ne aşk ne de ilişki kaldı, bu yüzden bitirecek. son dize,

  Radha, büyükannesi onu arkadan mutlu bir yüzle çağırmaya başladığında Mohan’ı karşılamaya hazırlanıyor, büyükannesi Büyük Kızına karşı bu kadar iyi olamaz mı diye sorduğunda neyin yanlış olduğunu haykırarak dönüyor. Radha’nın Mohan jee için ne yapacağını sorgular, heyecanla pudingi yapacağını söyler ve sonra onunla puri de yapmaya karar verir. Radha mutfağa koşar, büyükanne Mohan jee’siyle tanışamayacağını düşünerek onu içeri kilitler, babası annesinden bunu yapmamasını ister, Radha Mohan jee ile buluşmazsa kalbini kırar, babası annesinden bunu yapmamasını ister. Annesi, onun da mütevazi bir insan olduğunu, çünkü bu yaşta o bile bu ilginin sevgiye dönüştüğünü bilemeyeceğini söyler.

  Mohan’ın annesi dışarıda dururken damadı her zaman zamanında hazır olduğu için onu överek gelir, Mohan kızının alışkanlığını kırdığını bile söyler, geç kaldığını bildirdiğinde anlamaz, kızı arabadan bakar. gerginlikten uyuyamadı. Kocası geldiğinde ayakta duruyor, onu kokluyor, bugün içki içmemesi gerektiğini söylüyor, Mohan ile ilişkisini sorguluyor, yavaş yavaş onun annesi olduğunu söylüyor ama o sadece üvey anne olduğunu söylüyor. biyolojik baba, ona öğretmeye çalışmamalı, Mohan annesine zarar vermesine engel oluyor, annesinin önünde duruyor, üvey anneyken bile anne olduğunu ama bir türlü baba olamadığını söylüyor, Mohan, annesiyle olan ilişkisine her zaman saygı duyması konusunda onu uyarır, Mohan’ın annesi iyi olduğunu garanti ederken arabada oturmak için ayrılır. Arabada oturan babası bugün içmeyeceğine söz verir.

  Radha pudingin tadına bakmak üzeredir ama sonra, onu Mohan jee için yaptığında nasıl tadabileceğini düşünür, Bhagwan jee’ye tattırmaya karar verir. Radha kapıyı açmak için acele eder, kapının kapalı olduğunu görünce şok olur ve bu yüzden Büyükannesinin onu nasıl içeri kilitlediğini hatırlar ama sonra kapıya tırmanmayı ve pencereden atlamayı başarır, bir kez daha kapıyla birlikte girmek üzeredir. Pencerenin önünde, kapıyı kullanabildiği için beynini kullanmadığı için büyükannesinin onu suçlamakta haklı olduğunu düşünür, Radha pudingle dışarı fırlar.

  Radha ayrıca Mohan jee’nin arabadan çıktığını görmekten heyecan duyduğu Mandir’e ulaşır, Mandir’in dışında dururken gözlerini ondan alamaz, annesi bugünün baş konuğunun geldiğini haykırır, heyecanlandığında ona doğru yürümeye başlar, ona doğru geliyor olabilir ama onun yanından diğer kıza doğru yürür, elini ailesine doğru yürürken Radha şoke eder. Annesi Pandit jee’ye nişanı başlatıp başlatamayacaklarını sorarken Radha sürekli onlara bakıyor, Devika ona nişanı giydirmek üzereyken Mohan jee’nin hayatının böylesine hayırlı bir anında bile neden gülümsemediğini merak ediyor. yerde Radha’nın ayaklarının dibinde dururken, Mohan’a bakarak sürekli ağlıyor. Yavaşça aldığı yüzüğü Mohan’a sürekli ona bakarken getirmesini isterler, Devika da yüzüğü taktırır, gülümsediği için ne sakladığını merak eder ama gözlerinden üzgün olduğunu hisseder. Radha’nın Büyükannesi bir şeylerin yanlış olduğunu fark eder, Radha’yı Mandir’den uzaklaştırır, Radha’nın nişanlı olmasına dayanamadığını sorgular, Radha’nın neden ağladığını sorgular, kim sevinçten yanıtlar verir, o da gözyaşlarına boğulursa diye yanıt verir. yirmi yaşında sevinç o zaman hoş değil çünkü aşkının başka biriyle nişanlanmasına dayanamadı, Radha sürekli hala çok üzgün olan Mohan’a bakıyor, Büyükanne bir şey anlayıp anlamadığını soruyor, Radha yanıtlıyor Övgüye aşk denildiğini sanıyorsa bu onun hatasıdır.

 7. avatar
    Nrmn 6 May 2022 15:11:16

  Radha çok hoş kız sekiz yıl kurduğu hayaller mohanın nişanlanmasıyla gözyaşına dönüştü bakalım aşkı karşılık bulacakmı yoksa karşılığını bulamadığı aşkı için içten içe yanacakmı emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler elleriniz dert görmesin..

Sinematik.net 5651 sayılı yasanın 5. maddesinde tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. sinematik.net içerisinde yalnızca video izleme kodları ( embed ) bulunmaktadır. Hiçbir video kendi sunucularımızda kesinlikle barındırılmamaktadır. Tüm videolar dünyaca ünlü çeşitli video paylaşım sitelerinden alıntılanmaktadır. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, [email protected] mail adresinden bize ulaşabilirler.