1. Imlie 582.Bölüm İzle 582. Bölüm

  Imlie 582.Bölüm İzle

  720P Türkçe Altyazı

  Imlie 582.Bölüm İzle 10.0 / 10 2 kullanıcı oyu.
  10.0
  ( Toplamda 2 oy verildi. )

    1.545

  Imlie 5582.Bölüm izle, Imlie İzle, Imlie Hint dizisi HD izle, Imlie Tüm bölümlerini Türkçe izle, Hint dizi izle, Hint dizi Türkçe alt yazılı izle, Imlie wach, Imlie india serial English subtitle onlıne wach,Imlie onlıne wach
 1. Imlie Hint Dizisi İzle

  Imlie Hint Dizisi İzle

  IMDb : 7 707 Bölüm

    7   44.348

  Imlie Hint Dizisi İzle, Imlie Hint Dizisini İzle, Hindistanın yeni dizilerinden olan Imlie dizisini sitemizden altyazılı olarak izleyebilirsiniz.
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
TÜMÜNÜ SEÇ
TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
 1. avatar
    bebe 21 September 2022 12:43:08

  Atharv az önce duyduğu sesi ararken Imlie Cheeni’yi arar. Onu fark etmeden Imlie’nin arkasında duruyor. Imlie’nin dupatta’sı uçar ve Atharv’ın yüzüne düşer. Cheeni aralarından geçer ve Atharv’ı görür. Imlie, Cheeni’den dupattasını almasını ister. Cheeni onu Atharv’dan alır ve Imlie’ye geri verir. Menajer Atharv’ı alıp götürür. Cheeni, Imlie’yi kalabalığın arasına girdiği için azarlar ve ondan dışarı çıkıp beklemesini ister. Imlie, Rupali’yi arar ve ona Cheeni ile yolda olduklarını bildirir. Bir çocuk ona çarpar ve cep telefonunu düşürür. Imlie, bir çocuğun beyaz bir toz paketi düşürdüğünü fark eder ve onu ona geri verir. Almakta tereddüt ediyor. Kalabalıktan zaten başı ağrıdığını, paketini geri alması gerektiğini söylüyor. Çocuk onun baş ağrısı ilacı olduğunu söylüyor. Imlie, bunun bir ayurveda dükkanından alınan bitkisel bir ilaç olup olmadığını sorar. Çocuk evet diyor polisin kendisini aradığını fark eder ve kaçar. Polis onu aramaktan yorulur ve bir uyuşturucu satıcısının arkasından koşarken başlarının ağrıdığını tartışırlar. Imlie onlara beyaz toz verir ve baş ağrısını gidereceğini söyler. Cheeni konser alanından ayrılmaya çalışır ama Atharv’ın Rukjaa O Dil Deewane.. şarkısını söylemesini duymaz. Arkadaşları ona Imlie’nin tutuklandığını bildirir ve Imlie paniğe kapılır.

  Arpita ve Rupali, Imlie ve Cheeni için endişelenir. Narmada haberleri izler ve Cheeni’nin bir uyuşturucu ticareti davasında tutuklandığını bildirir. Arpita ve Rupali buna inanmayı reddediyor. Narmada, Narmada oğlunu Imlie yüzünden kaybettiği için Imlie’nin günahlarının sonuçlarına katlandığını söylüyor. Arpita ondan masum Imlie’yi suçlamayı bırakmasını ister. Imlie karakolda bir şiir yazar. Constbale şair olup olmadığını sorar. Imlie, şiirin ona huzur veren annesi gibi olduğunu söylüyor. Cheeni oraya ulaşır ve müfettişten masum olduğu ve eski bir Büyükelçi araba modeli gibi davrandığı için Imlie’yi terk etmesini ister. Müfettiş, onu bir uyuşturucu satıcısına yardım etmeyi bırakması konusunda uyarır, aksi takdirde başının belaya gireceğini bile bilir. Atharv oraya ulaşır ve Cheeni’ye yardım etmeye geldiğini söyler. Müfettişten Imlie’yi bir kez sorgulamasını ister. Müfettiş Cheeni’ye bir toz hakkında sorular sorar. Cheeni, evinin sokağındaki bir dükkanda satılan bir churan/bitkisel ilaç olduğunu, tüm ailesinin onu aldığını ve baş ağrısından kurtulduklarını söylüyor. Ayrıca bir adamın onu eline düşürdüğünü ve kaçtığını ortaya koyuyor.

  Atharva, Imlie’nin masumiyetini kanıtlamak için kulübünün çevredeki güvenlik kamerası görüntülerini alacağını söyledi ve görüntüleri gösterdi. Müfettiş, Imlie’ye hayatı tehdit eden bir ilaç olduğunu bildirir. Imlie panikler ve karışıklık için özür diler, suçluyu bulacağını ve ona teslim edeceğini söyler. Cheeni artık çok geç olduğu için gidebilirler mi diye sorar. Atharv’ın kardeşi Akash, babası Rudra Rana’ya Atharv’ın karakolda olduğunu bildirir. Karısı Kia, Atharav’ın bugün tutuklandığını söyledi. Rudra, bir iş adamı Rudra Rana’nın küçük oğlu Atharv Rana’nın bugün iki kez karakolda olduğunu haber verir. Akash onu sakinleştirmeye çalışır. Rudra öfkesini Akash ve Kia’dan dışarı atar. Kız kardeşi Shivani ve karısı onu boş yere sakinleştirmeye çalışırlar. Karısı Atharv için endişeleniyor.

  Eve doğru yürüyen Cheeni, aptal davranışı için Imlie’yi azarlar. Atharv arabasını durdurur ve onları eve bırakmayı teklif eder. Cheeni yardımları için ona teşekkür eder. Atharv sadece Cheeni’ye odaklanır ve araba kullanırken sadece Cheeni’ye bakarak romantik bir şarkı çalar. Cheeni şarkının tadını çıkarıyor. Bir trafik sinyalinde, Imlie bir dilenciye para teklif eder. Enunch onu ve Atharav’ın jodi’sini kutsar. Cheeni, insanların bir erkek ve bir kızı birlikte gören hikayeler uydurduğunu düşünüyor, sıkıcı bir Imlie asla DJ Arto ile eşleştirilemiyor.

  Precap: Narmada, Rathore soyadını bozduğu için Imlie’yi azarlar. Imlie uyuşturucu kullanmadığını söyler ve ebeveyninin yeminini eder. Narmada, Imlie’nin doğum günü pastasını bozar ve uğursuz Imlie’nin doğum gününü kutlama iznini reddeder.

 2. avatar
    bebe 21 September 2022 12:45:18

  Yeşim Taşı 21 Eylül 2022 – 14:17
  Imlie annesi kadar aptaldır. PGD’yi bir psikiyatri koğuşuna çevirmeliler, oradan çıkan her şey, Sita Maiya’daki tüm kötü kararlarını ve seçimlerini haklı çıkarmak için psikotik olarak aptalca – Sita Maiya’nın kendi başına ayağa kalkamayacağını ve sonunda intihar ettiğini unutmayın – o değil’ Herkes için bir rol model 🙄Cheeni’nin ona eski bir büyükelçi modeli demesini seviyorum – mükemmel bir açıklama, annesi hala çocukları çalan bir cadı gibi potlisi ile etrafta koşuyordu – oh evet bir çocuk çaldı

 3. avatar
    bebe 21 September 2022 12:45:44

  Ustura 21 Eylül 2022 – 14:28
  Malini çok iyi bir insan olarak başladı ama sonunda onu bir cadıya dönüştürdüler. Cheeni ile aynı.

 4. avatar
    Ezgii 21 September 2022 15:45:17

  Yaa bizim dizimize ne olmuş böyle Arylie nerede? Başrol oyuncusu Sümbülü çıkarmış olamazlar. Sınav mağduruyduk dizi mağduru da olmuşuz haberimiz yok.

 5. avatar
    S.opoz 21 September 2022 23:54:24

  Gül biraz hayal kırıklığına uğradı sanırım.harcadığı iki oyuncuyu dizi de öldürdüğü gün yeniden doğdular sanki.diziye veda etmelerinin ertesi günü müzik klibini piyasaya sürmekle Gül’e müthiş bir manevra yaptılar.Sosyal medya da İmli 2 den çok klip konuşuluyor.birde her yerde Aditya ile olan sahneleri dönüyor imli 2 cereyanda kaldı 😃

  • avatar
     bebe 22 September 2022 18:00:14

   Aynen, Arylie katildiklari sov ve cektikleri kliple daha guzel devam ediyor…

 6. avatar
    S.opoz 23 September 2022 02:03:41

  Biz İmli’yi ayakları üzerinde durabilen bağımsız bir kadın olarak yazmıyor diye Gül’e kızıyorduk ama Imli’nin kızını ayağa bile kalkamayan bir kız olarak yazmış. Sanki köyde bile değilde dağda medeniyetten uzakta büyümüş gibi korkak, özgüveni olmayan,eğitimsiz,hedefsiz bir kız .Aryan’ın disiplininden, İmli’nin cesaretinden eser yok.arada imli ve Aryan’ın resimlerini göstermek sadece İmli fanlarına şirin görünmek için zayıf bir yol.Malininin kızını güçlü yapıp İmli’yi ezik yapmak sempati kazandırmaz dozunda olmassa antipati toplar ki Jr.İmli de doz aşımı var.Arto cheeni den etkilenmiş görünüyor sonradan Imliye aşık olacak ve savaş başlayacak belli…Malininin ruhu kızına girmişte imli’nin ruhunu gül nereye göndermiş belli değil.

Sinematik.net 5651 sayılı yasanın 5. maddesinde tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. sinematik.net içerisinde yalnızca video izleme kodları ( embed ) bulunmaktadır. Hiçbir video kendi sunucularımızda kesinlikle barındırılmamaktadır. Tüm videolar dünyaca ünlü çeşitli video paylaşım sitelerinden alıntılanmaktadır. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, [email protected] mail adresinden bize ulaşabilirler.