1. Imlie 458.Bölüm İzle 458. Bölüm

  Imlie 458.Bölüm İzle

  720P Türkçe Altyazı

  Imlie 458.Bölüm İzle 9.6 / 10 19 kullanıcı oyu.
  9.6
  ( Toplamda 19 oy verildi. )

    3.269

  Imlie 458.Bölüm izle, Imlie İzle, Imlie Hint dizisi HD izle, Imlie Tüm bölümlerini Türkçe izle, Hint dizi izle, Hint dizi Türkçe alt yazılı izle, Imlie wach, Imlie india serial English subtitle onlıne wach,Imlie onlıne wach
 1. Imlie Hint Dizisi İzle

  Imlie Hint Dizisi İzle

  IMDb : 7 595 Bölüm

    7   41.903

  Imlie Hint Dizisi İzle, Imlie Hint Dizisini İzle, Hindistanın yeni dizilerinden olan Imlie dizisini sitemizden altyazılı olarak izleyebilirsiniz.
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
TÜMÜNÜ SEÇ
TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
 1. avatar
    bebe 29 April 2022 11:33:20

  Imlie, Uday’a, anne ve babasını evden attığı gibi onun da çöpe ya da kanalizasyona atılması gerektiğini söyleyerek bağırıyor. Uday, altta kalmayarak, onun pis bir solucan olduğunu söylüyor ve onu tokatlamaya çalışıyor. Seyirci modundaki Aryan için bardağı taşıran son damla oluyor ve Sümsük sürümünü güncelleyerek yırtıcı bir Aslana dönüşüyor!😉😁 Bir taraftan onu tokatlarken👊, bir taraftan da onu dinlemeyip Arpita’ ya damat olarak bir canavar seçtiği için Imlie’den özür diliyor 🙏👍. Yeter adamım! adamı dayak delisi yaptın🤪. Dua etsin ki anne ve babası orada! onların hatırına fazla hırpalanmadı.( Aryan, beni baydın, yeter! Bugün ders vermenin sırası değil, def et gitsin meymenetsizi🤪) Oradaki herkesten ayrıca özürler dilenir ve davetli (fiğüranlar) dağılır🤪 (Karını dinleseydin böyle absürt duruma düşmezdin!😉) Aryan’ın Ebeveynler hakkında Uday’ a verdiği dersten etkilenen İmlie annesini düşünür.
  Frekansı bozuk Mavi hala cızırtı yaparak hadsizliğine devam eder. Önce Arpita’ ya uğursuz der, sonra da Meethi’ ye dil uzatır. Bu saçmalıklara tahammül edemeyen Imlie ve Aryan onu sert bir dille uyarır! ( O bundan anlar mı? Hayır, tabii ki…çünkü, “Yüzüne boya kalıbı! pardon, “ teneke çakmış”🤪) Drama sırası Arpita’ da. OMG! bugünkü doz bana fazla geldi🤮, ciddi baydılar! resmen intihar girişimi🤦‍♀️peki olay ne??? Tabii ki, Sundar!🤪 Bizimkiler odanın camından aval aval bakarken🧐Bir anda Sundar olay mahalline ışınlanır, bir maymun edasıyla🐒(Imlie ona boşuna lakap takmadı değil mi?🤪) terasa tırmanır ve onu kurtarır! Drama komediye dönüştü! kahkaha atabilirsiniz😂😂😂(Allah’ım, ben salak da oturmuş buna yorum yazıyorum😭😭😭) İmie bir ara gereksiz bir şekilde Aryan’ ın elinden tuttu, galiba bahçeye ışınlanmak için güç takviyesi😁 ( Hayır, Montaj hatası!🤦‍♀️🤪) Arpita sahnesinde drama yerini romatizme bırakır “💖I love you💖” lar havada uçuşur. (Bizim salaklar beklesin daha! 🙄)Hadi bizdende “MÂŞALLAH”👌… Aryan, NİHAYET kapıyı açmayı başarır, ama çok geç!👉 “Ablayı Alan Üsküdarı Geçti”🤪 Yeni bir drama başlamadan yetiş İmlie. Aryan sahnede! ne yapacağı belli olmaz derken birde ne görelim Sundur’ a sarılıp teşekkür ediyor. Sen hangi ara ve neden buraya geldin diye sormak yok! ( Ohoo Bebe! kaç kez söyledik; Mantık rafta!) Bu şekilde bir tepkiyi imlie bile beklemiyordu, o da ŞOKTA😁🤪. Neyse, böylece Sundar’ın nasıl birisi olduğunu ve ablasına nasıl değer verdiğini anlamış oldu.😉 Bir şeyleri görüp anlaman için gözüne sokulması mı gerekiyordu?) Bilin bakalım bu durumda alkışlar kime gidacek? Tabii ki, Süper gelin İmlie’ye. “Well done”, Imlie 👏👏👏😉 (O da herkesi duyabilir ama Aryan’ a gelince sağır kalmakta kararlı!😏) Nihayet, bu sorun da aşıldı ve tüm aile mutluluk içerisinde birbirine kenetlendi🤗. ( Mavi hala çatlamak üzere😜) Damat kabul edilir ve İmlie sevinç çığlıkları atarak onları tebrik eder. Anlayışı için Aryan’a teşekkür etmeyi de unutmaz, Onu aşk ve hayranlıkla izleyen Aryan da ona gerçekleri ortaya çıkardığı için teşekkür eder. Nila, Narmada’ya duygusal olarak şantaj yapmaya çalışır ama başaramaz. Kuyruğunu yanına alan Nila, Imlie’yi Aryan’a doğru iterek sinirli bir şekilde uzaklaşır.(Bu atraksiyonu her zaman bekleriz🤗.) Bu durumun özlemi içerisinde olan çiftimiz birbirlerinin gözlerinde kaybolurlar😍 🥰.

  Promo; Kaç gündür yaptığı aptallıklardan dolayı kendisini affedemeyen Aryan, dramasına devam eder. Imlie’ye onun için iyi bir patron, arkadaş veya koca olamayacağını ve onu hak etmediğini söyler🤦 Ona karşı duygu yoğunluğu yaşayan İmlie, duydukları karşısında hayal kırıklığına uğrar ve umutsuz bir şekilde yatağın üzerine yığılır. Sakin düşünemeyen Aryan, suçluluk psikolojisi ile yanlış bir karara imza atmak üzeredir🤦😏…ve o daha fazlasına tahammül edemeyerek yataktan fırlar. Her şeye rağmen onunla olmak istediğini ıspatlarcasına sımsıkı sarılır.( Eyvah…! hiç mutlu değilim😤Mavi Hala bundan faydalanır, kesin eski sevgiliyi plana dahil eder.🤦) Tabii bunların bir kısmı benim fantazim olsa da yeniden başa sarıyor olabiliriz😏. Umarım, promosyon yanıltıcıdır ve benim öngörülerim çöpe gider🙏.( Daha Sundar ve Arpita’nın düğünü var. İmlie nereye gidecek, “Kambersiz düğün olmaz” değil mi?😜)

  Gönül delidir, Zoru seçer.
  Kalp mahkûmdur, Umut ister.
  Göz ufuktur, Yâri gözler.
  Dil dilsizdir, Söz ister.
  Aşk imkânsızdır, Güç ister.
  Sevda zordur, O da yürek ister.
  Hadi Aryan, bu noktada pes edemezsin, bize yüreğini göster❣️

 2. avatar
    Gül 29 April 2022 16:00:16

  Aryan kendini bizlere affettirmeye mi çalışıyor yoksa daha büyük bir solaklık yapacak ona ön hazırlık mı Alla hu alem. Bugün yine de bir gönlümü kazandı ebeveynler için sarf ettiği cümleler tam bir ders niteliğinde. Akıl hocalığını tekrar geri getirdiler her hal. En az bu bölüm için. Ders vere vere tokat manyağına cevirdi! Anne ve Baba bizler için yaşar! Ne olursa olsun iyiliğimizi isterler fakat biz onların değerini bilmiyoruz. (Rabbim bilenlerden eylesin) Bizim için yaşayanları biz terk ediyoruz… Özür dilerim!. Udaty üzerine alınsa da bu kesinlikle karısınadır. Karısı olmasa nasıl kalkacaktı bu kış uykusundan. Arpita için bu denli birini seçtiği için özür diler bir taraftan sinirini oğlandan çıkarır. Paşam o hep oydu senin sinirin kendine… Nasıl yaptım bunu? Yaptın bizde bilmiyoruz nasıl. Udayın anne babası arkasında artık dağ gibi bir ASR Avukat ordusu var! Hapisten yarım saate çıkaracaksın ikincisi eklendi. Bu işi oldu bilin umarım bu oğlan bunun için başımıza ilerde bela olmaz. Bütün bu anne, baba derslerinden sonra bizim İmlie yaptığı haltı anlar! İmlie annesiyle kesinlikle konuşmalıydı. Her ne olursa olsun Aryan her seferinde dedikleri aklına gelir. Yani gerçekten şu Hint camiasını topa vereceğim. Yani nedir o bu evin laneti. İmlie tabi cevap hazır o bu evin laneti değil şükrü nimeti. Arpinin yaptığı tam bir saçmalık kusura bakmayın ama… Sundar Aryandan feyz mi aldı yoksa Aryanı etkilemek için Aryan olmaya mı gayret ediyor muamma. Yani pencerelerden ansız dalmak malum paşamın huyu yetmedi. Aşkın itirafın bu denli örtülüsü de onun işi… Sevdiklerini düşünmeden bunu nasıl yaparsın? Her ne olursa olsun başkasının dahi olsan yaşamalısın. Hayatından vazgeçmemelisin deli misin sen? Akılı var mu dizi de diye düşünmeye başladım? Melodi dram tarzında aşk itrafı. Tabi sen kahraman ol diye asıl kahraman bir kilidi zamanında kıramaz. Ben size hafta başında hafta sonunda sundarı kabul edecek dedim o kadar hızlı olmaz dediniz. Buyurun Sundar damat. Bu beliydi senaryo değişikliği yüzünden hızlı geldi. Tler gidiyor net. Aparna son gün diye dizideki eşi ile foto attı . Son görevler yapılır ve yollanır!
  Fragman tam bir olay! Yarın İmlie yatağın üzerinde düğün günü ve konuşmalarını hatırlayıp ağlayacak. Ya Aryan öyle öğrenecek duyacak yada kendi sarıldıktan sonra anlatacak üzerine Aryan o sözleri sarf edecek!
  Şuan İmlie terk etmek çözüm değil bunu anlıyacak kadar zekası olsun bu paşanın. Şuan o evde kalmak kendi seçimi bu hakkı ona sundu! Bir hata bir kez yapılır. Almak için zorladı bırakmak için zorlamamalı! Hepimiz kötü bir şeyler bekliyoruz araları bozulsun diye… umarım tersi olur. Ben şahsen o sahte eski, kız arkadaşla ortak olup İmlie kendinden koparacağına inanmıyorum. Yaparsa anında dizi biter benim için! Bu Aditya! Ve Aryan içinde bir Aditaya tahammülüm değil daha paşamın saçma sözlerini sindiremedim. Bebe fikri mantıklı Nela düğüne çağıra bilir. Ben Aryandan bir mertlik bekliyorum annesini eve davet etsin. Güzel vakit geçirmelerini sağlasın. Bir günü onlara ayırsın. İmlie affetmeye hazır. Ayrıca konuşularak çözülmeyecek dert yok. Annesinde vermesi gereken bir özür var. O sözlerin iyiliği için söylediğini ondan duymalı ki yüreği hafiflesin. Bu düğün umarım iki hafta sürmez ama sanmıyorum malum T ler gidiyor. Arpinin evli halinin fotosu geldi bile. Aryana kız cennetinde bir adet dost geldi. Hem İmliyi de tanıyor oh mis. Hızlı ve istemediğim bir tarzda geldi ama güzel oldu. Ayrılık Aryan yüzünden gelmesin yanlış anlaşmalara entrikaya alıştık. Onlar telafi edilir.

 3. avatar
    bebe 29 April 2022 11:33:20

  Imlie, Uday’a, anne ve babasını evden attığı gibi onun da çöpe ya da kanalizasyona atılması gerektiğini söyleyerek bağırıyor. Uday, altta kalmayarak, onun pis bir solucan olduğunu söylüyor ve onu tokatlamaya çalışıyor. Seyirci modundaki Aryan için bardağı taşıran son damla oluyor ve Sümsük sürümünü güncelleyerek yırtıcı bir Aslana dönüşüyor!😉😁 Bir taraftan onu tokatlarken👊, bir taraftan da onu dinlemeyip Arpita’ ya damat olarak bir canavar seçtiği için Imlie’den özür diliyor 🙏👍. Yeter adamım! adamı dayak delisi yaptın🤪. Dua etsin ki anne ve babası orada! onların hatırına fazla hırpalanmadı.( Aryan, beni baydın, yeter! Bugün ders vermenin sırası değil, def et gitsin meymenetsizi🤪) Oradaki herkesten ayrıca özürler dilenir ve davetli (fiğüranlar) dağılır🤪 (Karını dinleseydin böyle absürt duruma düşmezdin!😉) Aryan’ın Ebeveynler hakkında Uday’ a verdiği dersten etkilenen İmlie annesini düşünür.
  Frekansı bozuk Mavi hala cızırtı yaparak hadsizliğine devam eder. Önce Arpita’ ya uğursuz der, sonra da Meethi’ ye dil uzatır. Bu saçmalıklara tahammül edemeyen Imlie ve Aryan onu sert bir dille uyarır! ( O bundan anlar mı? Hayır, tabii ki…çünkü, “Yüzüne boya kalıbı! pardon, “ teneke çakmış”🤪) Drama sırası Arpita’ da. OMG! bugünkü doz bana fazla geldi🤮, ciddi baydılar! resmen intihar girişimi🤦‍♀️peki olay ne??? Tabii ki, Sundar!🤪 Bizimkiler odanın camından aval aval bakarken🧐Bir anda Sundar olay mahalline ışınlanır, bir maymun edasıyla🐒(Imlie ona boşuna lakap takmadı değil mi?🤪) terasa tırmanır ve onu kurtarır! Drama komediye dönüştü! kahkaha atabilirsiniz😂😂😂(Allah’ım, ben salak da oturmuş buna yorum yazıyorum😭😭😭) İmie bir ara gereksiz bir şekilde Aryan’ ın elinden tuttu, galiba bahçeye ışınlanmak için güç takviyesi😁 ( Hayır, Montaj hatası!🤦‍♀️🤪) Arpita sahnesinde drama yerini romatizme bırakır “💖I love you💖” lar havada uçuşur. (Bizim salaklar beklesin daha! 🙄)Hadi bizdende “MÂŞALLAH”👌… Aryan, NİHAYET kapıyı açmayı başarır, ama çok geç!👉 “Ablayı Alan Üsküdarı Geçti”🤪 Yeni bir drama başlamadan yetiş İmlie. Aryan sahnede! ne yapacağı belli olmaz derken birde ne görelim Sundur’ a sarılıp teşekkür ediyor. Sen hangi ara ve neden buraya geldin diye sormak yok! ( Ohoo Bebe! kaç kez söyledik; Mantık rafta!) Bu şekilde bir tepkiyi imlie bile beklemiyordu, o da ŞOKTA😁🤪. Neyse, böylece Sundar’ın nasıl birisi olduğunu ve ablasına nasıl değer verdiğini anlamış oldu.😉 Bir şeyleri görüp anlaman için gözüne sokulması mı gerekiyordu?) Bilin bakalım bu durumda alkışlar kime gidacek? Tabii ki, Süper gelin İmlie’ye. “Well done”, Imlie 👏👏👏😉 (O da herkesi duyabilir ama Aryan’ a gelince sağır kalmakta kararlı!😏) Nihayet, bu sorun da aşıldı ve tüm aile mutluluk içerisinde birbirine kenetlendi🤗. ( Mavi hala çatlamak üzere😜) Damat kabul edilir ve İmlie sevinç çığlıkları atarak onları tebrik eder. Anlayışı için Aryan’a teşekkür etmeyi de unutmaz, Onu aşk ve hayranlıkla izleyen Aryan da ona gerçekleri ortaya çıkardığı için teşekkür eder. Nila, Narmada’ya duygusal olarak şantaj yapmaya çalışır ama başaramaz. Kuyruğunu yanına alan Nila, Imlie’yi Aryan’a doğru iterek sinirli bir şekilde uzaklaşır.(Bu atraksiyonu her zaman bekleriz🤗.) Bu durumun özlemi içerisinde olan çiftimiz birbirlerinin gözlerinde kaybolurlar😍 🥰.

  Promo; Kaç gündür yaptığı aptallıklardan dolayı kendisini affedemeyen Aryan, dramasına devam eder. Imlie’ye onun için iyi bir patron, arkadaş veya koca olamayacağını ve onu hak etmediğini söyler🤦 Ona karşı duygu yoğunluğu yaşayan İmlie, duydukları karşısında hayal kırıklığına uğrar ve umutsuz bir şekilde yatağın üzerine yığılır. Sakin düşünemeyen Aryan, suçluluk psikolojisi ile yanlış bir karara imza atmak üzeredir🤦😏…ve o daha fazlasına tahammül edemeyerek yataktan fırlar. Her şeye rağmen onunla olmak istediğini ıspatlarcasına sımsıkı sarılır.( Eyvah…! hiç mutlu değilim😤Mavi Hala bundan faydalanır, kesin eski sevgiliyi plana dahil eder.🤦) Tabii bunların bir kısmı benim fantazim olsa da yeniden başa sarıyor olabiliriz😏. Umarım, promosyon yanıltıcıdır ve benim öngörülerim çöpe gider🙏.( Daha Sundar ve Arpita’nın düğünü var. İmlie nereye gidecek, “Kambersiz düğün olmaz” değil mi?😜)

  Gönül delidir, Zoru seçer.
  Kalp mahkûmdur, Umut ister.
  Göz ufuktur, Yâri gözler.
  Dil dilsizdir, Söz ister.
  Aşk imkânsızdır, Güç ister.
  Sevda zordur, O da yürek ister.
  Hadi Aryan, bu noktada pes edemezsin, bize yüreğini göster❣️

  • avatar
     Kubraza 29 April 2022 11:52:11

   süpersin Bebe 🙂 bunlar iki üç bölümde seni seviyorumlara geldiler bizim aptallar hala kendi içlerinde bile kabul edemediler. Gerçekten hiç mantık yok bu hint dizilerinde uzun zaman olmuştu izlemeyeli bırakalı ama instagramda keşfette çıktı bu şapşikler o gün bugun kopamadık yine 🙂

   • avatar
      bebe 29 April 2022 12:45:08

    Teşekkür ederim Kübra. Maalesef bulaştık bir kere, bir yandan kendimize bir yandan onlara söylene söylene izlemeye devam ediyoruz🤗. Allah sonumuzu hayır etsin. (Amin🤲)

  • avatar
     Ayliz 29 April 2022 13:48:05

   Bebe özlemiştim senin böyle uzun yorumlarını supersin☺Terzi kendi söküğünü dikemez modunda bizimkiler .evlenince aryan aptallaşti imli aslana dönüştü gülün dediğini gibi bizim aslan aru adi ile tatile gitmiştik i adi ona sen bi imliyi dolanda gel dedi galiba 🤣

   • avatar
      bebe 29 April 2022 14:43:04

    Teşekkür ederim Ayliz. Evet dün yazmıştım, Aryan Aditya ile tatile gitti diye. Bakışlarından kıvılcımlar püsküren adam gitti, bön bön bakan bir şaşkın geldi…😜 Art arda sevdiklerini kaybetme korkusu yaşadığından olsa gerek🤪. Hayır, ilacı yanı başında ama aralarındaki sınırları kaldıramadılar. Hoş, bir odada bile kalmaya vakitleri olmadan Mavişin komplolorı ile uğraştılar😏 Her yüreğin bir yakanı, hayallerini yıkanı vardır demişler. Aryan bu yıkımın nedeni olacak gibi… Kız tam ona doğru akarken araya set örmekte neyin nesi anlamış değilim. Gül Khan, bize biraz nefes aldırtmadan tekrar nefesimizi kesiyor😏

    • avatar
       Ayliz 29 April 2022 15:05:51

     Biz hep imli aryanin kalbini kıracak diyoduk ama aryan fena incitecek imliyi galiba . En azından kendi içlerinde sevdiklerinin farkına varsalardi kendilerine itiraf etselerdi

     • avatar
        Gül 29 April 2022 16:07:14

      itraf gelmez ama kabul gelmeli artık! Bilmiyorum ama tam olurken bozulacak biri kabul edecek yani. Başlasın aşk acısı sonra.

 4. avatar
    Kubraza 29 April 2022 11:45:00

  sinematik elinize emeğinize sağlık . bölüm çok güzeldi ama promoda sıkıntılı süreç başlıyor gibi hadi bakalım bizi melankoli günler bekliyor galiba

 5. avatar
    melahat 29 April 2022 14:03:02

  bebe süpersin herzamanki gibi teşekkürler gül yoğundu bakalım yorum yapacakmı teşekkürler sinematik

 6. avatar
    Wolfsemaf 29 April 2022 14:08:44

  Beni güldürdün bebe,sen de hep gül inşallah…elini tutma sahnesinde aryan sendeler gibi oldu, önce kolunu sonra elini tuttu imlie…elini tutma gereksiz olmuş…bencede…sinemetik.net ellerinize sağlık..

  • avatar
     bebe 29 April 2022 14:50:38

   Sağolun arkadaşlar, hep birlikte gülelim inşaAllah🤲. Bende bu işi Gül arkadaşa devrediyordum ki dün yoğun olduğunu yazmış o yüzden uzun bir yorum ile devam ettim.

   • avatar
      Ayliz 29 April 2022 15:21:41

    Vallahi ikinizin yorumunda bekliyorum hergun keyifle okuyorum(seninkini bir tık daha seviyorum bebe) sizin yorumlar yoksa hemen izlemiyorum bile ellerinize sağlık kizlar😊sinematik sizede coook teşekkürler çok saygın bir site oluşturduğunuz için 👏👏

   • avatar
      Gül 29 April 2022 16:04:50

    Bırakma sen bu işi bana bana, yazarken öyle bir niyetim yoktu. Aklıma nasıl serse öyleyim! Sende içinden geldiği gibi yaz olmadı birimiz yazarız istenirse. Ben yorumlarını keyif ile okuyorum. Bu gün yorumuna bakarak izlemem gerektiğini anladım. İndirip hızlandır sekiz dk hızlıca izledim. bir saatim vardi yorumları da yazdığıma göre tatlıları açmaya başlayabilirim. Bayram kapıda. Malum. Gitti Ayların sultanı.

 7. avatar
    Gül 29 April 2022 16:00:16

  Aryan kendini bizlere affettirmeye mi çalışıyor yoksa daha büyük bir solaklık yapacak ona ön hazırlık mı Alla hu alem. Bugün yine de bir gönlümü kazandı ebeveynler için sarf ettiği cümleler tam bir ders niteliğinde. Akıl hocalığını tekrar geri getirdiler her hal. En az bu bölüm için. Ders vere vere tokat manyağına cevirdi! Anne ve Baba bizler için yaşar! Ne olursa olsun iyiliğimizi isterler fakat biz onların değerini bilmiyoruz. (Rabbim bilenlerden eylesin) Bizim için yaşayanları biz terk ediyoruz… Özür dilerim!. Udaty üzerine alınsa da bu kesinlikle karısınadır. Karısı olmasa nasıl kalkacaktı bu kış uykusundan. Arpita için bu denli birini seçtiği için özür diler bir taraftan sinirini oğlandan çıkarır. Paşam o hep oydu senin sinirin kendine… Nasıl yaptım bunu? Yaptın bizde bilmiyoruz nasıl. Udayın anne babası arkasında artık dağ gibi bir ASR Avukat ordusu var! Hapisten yarım saate çıkaracaksın ikincisi eklendi. Bu işi oldu bilin umarım bu oğlan bunun için başımıza ilerde bela olmaz. Bütün bu anne, baba derslerinden sonra bizim İmlie yaptığı haltı anlar! İmlie annesiyle kesinlikle konuşmalıydı. Her ne olursa olsun Aryan her seferinde dedikleri aklına gelir. Yani gerçekten şu Hint camiasını topa vereceğim. Yani nedir o bu evin laneti. İmlie tabi cevap hazır o bu evin laneti değil şükrü nimeti. Arpinin yaptığı tam bir saçmalık kusura bakmayın ama… Sundar Aryandan feyz mi aldı yoksa Aryanı etkilemek için Aryan olmaya mı gayret ediyor muamma. Yani pencerelerden ansız dalmak malum paşamın huyu yetmedi. Aşkın itirafın bu denli örtülüsü de onun işi… Sevdiklerini düşünmeden bunu nasıl yaparsın? Her ne olursa olsun başkasının dahi olsan yaşamalısın. Hayatından vazgeçmemelisin deli misin sen? Akılı var mu dizi de diye düşünmeye başladım? Melodi dram tarzında aşk itrafı. Tabi sen kahraman ol diye asıl kahraman bir kilidi zamanında kıramaz. Ben size hafta başında hafta sonunda sundarı kabul edecek dedim o kadar hızlı olmaz dediniz. Buyurun Sundar damat. Bu beliydi senaryo değişikliği yüzünden hızlı geldi. Tler gidiyor net. Aparna son gün diye dizideki eşi ile foto attı . Son görevler yapılır ve yollanır!
  Fragman tam bir olay! Yarın İmlie yatağın üzerinde düğün günü ve konuşmalarını hatırlayıp ağlayacak. Ya Aryan öyle öğrenecek duyacak yada kendi sarıldıktan sonra anlatacak üzerine Aryan o sözleri sarf edecek!
  Şuan İmlie terk etmek çözüm değil bunu anlıyacak kadar zekası olsun bu paşanın. Şuan o evde kalmak kendi seçimi bu hakkı ona sundu! Bir hata bir kez yapılır. Almak için zorladı bırakmak için zorlamamalı! Hepimiz kötü bir şeyler bekliyoruz araları bozulsun diye… umarım tersi olur. Ben şahsen o sahte eski, kız arkadaşla ortak olup İmlie kendinden koparacağına inanmıyorum. Yaparsa anında dizi biter benim için! Bu Aditya! Ve Aryan içinde bir Aditaya tahammülüm değil daha paşamın saçma sözlerini sindiremedim. Bebe fikri mantıklı Nela düğüne çağıra bilir. Ben Aryandan bir mertlik bekliyorum annesini eve davet etsin. Güzel vakit geçirmelerini sağlasın. Bir günü onlara ayırsın. İmlie affetmeye hazır. Ayrıca konuşularak çözülmeyecek dert yok. Annesinde vermesi gereken bir özür var. O sözlerin iyiliği için söylediğini ondan duymalı ki yüreği hafiflesin. Bu düğün umarım iki hafta sürmez ama sanmıyorum malum T ler gidiyor. Arpinin evli halinin fotosu geldi bile. Aryana kız cennetinde bir adet dost geldi. Hem İmliyi de tanıyor oh mis. Hızlı ve istemediğim bir tarzda geldi ama güzel oldu. Ayrılık Aryan yüzünden gelmesin yanlış anlaşmalara entrikaya alıştık. Onlar telafi edilir.

  • avatar
     bebe 29 April 2022 17:09:01

   Gül bugün yoğunluktan gelmeyeceğini düşünmüştüm, Hoşgeldin… Uday’ a gelince; Püfff beş para etmez bir adama zamansız ve gereksiz bir ders verdi. Böyleleri lafla ıslah olmaz! Bakalım kadroya gri elemanlar eklenmek zorunda mavi hala göz zevkimi bozuyor ve sesi kulaklarımı tırmalıyor😡Ondan kurtulmak istiyorum!Bu dizinin formatını Romantik/ Dramadan Romantik/ komedi ye çevirsinler😜 Biraz neşeye ihtiyacım var. Bu gidişle “Avrupa yakasını” tekrar izlemeye başlayacağım.

   • avatar
      Gül 29 April 2022 18:05:35

    Doğrusunu söylemek gerekirse gelmiyecektim. 😂Hatta izliyemedim iki dev iki katlı evin bayram temizliği bitti şükür. 🙄😉Senin yorumuna bakayım öyle bakarım dedim. Yorumu okuyunca izlemelisin diyip indirip
    hızlandırdım İzledim.😂 Yanı sen sayende diyelim. 😍😂Şimdi hamurları yuğurdum onlar dinlenirken bakayım dedim😌. Beni yirmi tepsi baklava bekliyor. Sonrasında tekrar bakarım. Ramazan gidiyor… Bayram sonrası biraz muallak malum bahceyi dikcem!😎 Sen kaybolma yorumlarını bende cok seviyorum.😘 Beni buraya alıştırıp koybolmayın🙄. Sucess hadi amerika turunda döndüğünde bunlar olsun istiyordu bakalım ne olacak. İstediği olmıycağına eminim😄. O kayboldu yorumları özleniyor. Yusra desen bir gayipten ses verip kayboluyor ramazan olunca anlıyorum.🙄 Senin bahce küçük her hal ben ancak beledim havalar yeni ısındı yağmur yasın direk fideleri dışarı postalıycam. Gecikti. bu sene. Resmen evde sebzeye oturcaklar. Bu ara unutum sana şey diycektim. Şeker gübresi veya dap diye bir gübre var türkiyede böyle biliniyor. Ağaçlar aşırı fayda veriyor iki kat verim alıyorsun. Şimdi ora yağışlı yoksa son bahar çok sula açlar göz yapsın. Ağaç gözünü bir sene sonraki meyvesini bir sene önceden hazırlar. O ara bakıma mutaçtır. Gübreyi ben bir avuç bol su ile veriyorum toprakta eksik olanı veriyor hem ilaç kulanmıyorsun daha doğal oluyor. Ağaç resmen iki katını veriyor. Geçen sene kırazın dalarıma mecburen odunlar dayadık taşıyamadı yükünü bu senede öyle olcak gibi! Hem aşıyı hızlı büyütüyor yaptıktan meyvesine göre fark eder ama biz dut iki sene sonra yedik. Kayısı ile… Bak istersen bir🙄

   • avatar
      Gül 29 April 2022 20:42:51

    Haklısın komedi baya güzel yerine oluyor imlienin karakteri sağolsun. Neela boğasın geliyor sesi beni elite ediyor. Aryan dersi adama değil imlieye aslında. Kızım sana söylüyorum gelinim sen anla oldu.üstelim fark etmeden. Sundara bana efendim deme Aryan de denesi hoşuma gitti ilerde bu ikisi bir şeyler yapar. Ya az erkek ekip olsun bu çok adaletsiz oldu resmen kadınlar ordusu ile yaşıyor. İmlie de kadın değl resemen kadın ordusu.

 8. avatar
    S.opoz 29 April 2022 20:55:54

  Her şey iyi ,güzel .imli Arpita’yı kurtardı Uday’ın maskesini düşürdü ,Arpita’ya ,Udayın ailesine ,Sundar’a yapılan haksızlık karşısın da susmadı.peki ya kendisine yapılan haksızlık? Kendisini ailesi olarak görmeyen ,ilk olay da sen aileden değilsin diyen adamdan , hesap sorması gerekirdi.Aryan’ın kendini suçlaması düşündüklerini ve söylediklerini değiştirmiyor.kesinlikle Aryan’ı Aditya ile aynı konuma getirdiler . Aditya da imli’ye inanmayıp ,pasif kalıp sonra pişman olurdu. Ve bildiğimiz İmli !! her zamanki gibi başkalarını korumak için fırtınalar koparırken,kendisi haksızlık yağmuru altın da şemsiye bile açamıyor daha doğrusu açmıyor…

 9. avatar
    bebe 29 April 2022 21:41:54

  Twitter;
  Pekala, düzenli olarak programlanmış arylie’mize ve eski dışındaki son alt konuya geri dönelim. ifşanın bu kadar çabuk gerçekleşmesine şaşırdım, mutlu aryan buna ne olduğunu söyledi: amma tarafından ‘zorunlu’. aralarındaki uçurumu kapatmaya çalışacak ama sonra ne olacak. Bu alt konu için heyecanlıyım. { #imlie #arylie }

  • avatar
     bebe 29 April 2022 21:43:02

   Uzun zamandır tüm bu duyguları içinde barındırdığın ve mutluymuş gibi yaptığın için rastgele ağlamaya başladın mı? Imlie’nin başına gelenler bunlar 🙁 Şimdi bir çıkışı olduğu için mutluyum Ayrıca bu adam tam bir mücevher #imlie #arylie😭

   • avatar
      bebe 29 April 2022 21:48:32

    Temel bilgilerle birlikte karmaşık talimatlarla Fahmaan’ın makyaj uzmanına göndermek gerek. Yüzündeki fondoteni boyun rengiyle eşleştirin. ve fahmaan’ın ten renginin ılık/nötr/kum’a ihtiyacı var ve sıcak/altın/bal deği

 10. avatar
    Jane Foret 3 May 2022 13:23:40

  Altyazı neden yok?

 11. avatar
    Dizicom 4 May 2022 02:20:47

  458 bölümün Türkçe Altyazılı yok 459 çevrilmiş acaba 458 bölümü cevirmeyi unuttunuz mu uzun zamandır bölümü bekliyorum

  • avatar
     Gül 4 May 2022 18:55:34

   Bilmiyorum diziyi nezamandır takip ediyorsunuz bu tarz sorunlar genel anlamda siteden kaynaklanmıyor. Site kaynak ulaştığında yirmi dört saat içinde genelde çeviriyor. Yoksa bu süre biliyor bir maha bölümde böyle olmuştu. Site kaynak yok diye bir yorum yazdığından bence tekrar sormayın pek bir fark yaratmaz. Beklemek gerek. Ayrıca doğal olarak anlaşılmamakda onları yoruyor iki kez yzmışlar üç artık… Bayram arefesinde halen
   bu denli aktif olduklarına şahsen şaşırıyorum. Bölüm tahminim geç gelir. Hayırlı bayramlar yanlış anlaşılmak istemem ama cevap verme ihtiyaçı duydum.

Sinematik.net 5651 sayılı yasanın 5. maddesinde tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. sinematik.net içerisinde yalnızca video izleme kodları ( embed ) bulunmaktadır. Hiçbir video kendi sunucularımızda kesinlikle barındırılmamaktadır. Tüm videolar dünyaca ünlü çeşitli video paylaşım sitelerinden alıntılanmaktadır. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, [email protected] mail adresinden bize ulaşabilirler.