1. Imlie 456.Bölüm İzle 456. Bölüm

  Imlie 456.Bölüm İzle

  720P Türkçe Altyazı

  Imlie 456.Bölüm İzle 9.5 / 10 16 kullanıcı oyu.
  9.5
  ( Toplamda 16 oy verildi. )

    2.711

  Imlie 456.Bölüm izle, Imlie İzle, Imlie Hint dizisi HD izle, Imlie Tüm bölümlerini Türkçe izle, Hint dizi izle, Hint dizi Türkçe alt yazılı izle, Imlie wach, Imlie india serial English subtitle onlıne wach,Imlie onlıne wach
 1. Imlie Hint Dizisi İzle

  Imlie Hint Dizisi İzle

  IMDb : 7 586 Bölüm

    7   41.604

  Imlie Hint Dizisi İzle, Imlie Hint Dizisini İzle, Hindistanın yeni dizilerinden olan Imlie dizisini sitemizden altyazılı olarak izleyebilirsiniz.
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
TÜMÜNÜ SEÇ
TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
 1. avatar
    bebe 27 April 2022 15:26:15

  Bu günlerin Feyzi üzerinize, Rahmeti geçmişinize, Bereketi evinize, Nuru ahiretimize, sıcaklığı yuvamıza dolsun. Kadir gecesi tüm müslüman alemine mübarek olsun.

 2. avatar
    bebe 27 April 2022 13:56:02

  * Sundar; Adamın şu haliyle Arpita için uygun olduğuna katılmıyorum😕😏. Gerçekten çok zayıf ve ezik bir karakter sergiliyor ki, evlenirlerse Arpita’yı yaşanacak muhtemel sorunlardan nasıl koruyacak 👎😏?( Bu yorum bu diziyi baglar, ”Normalde bir kadinin kocasi tarafindan korunmasina gerek oldugunu dusunmedigimi hatirlatmama izin verin”.)

 3. avatar
    bebe 27 April 2022 13:50:39

  Aryan’ın güçlü olduğunu ve Imlie’yi asla incitmeyeceğini mi söylemiştik? 😬 🙄 Evet, o Aryan kesinlikle Aditya ile birlikte tatilde gibi görünüyor🥴. Çünkü, bu bölümde konu mankenliği yapan ve sözleriyle karısını inciten bir koca var 👎😏. Her zaman “kelimelerin gücü vardır” demesine rağmen, görünürde pamuk ipliğine bağlı ilişkisini birkaç yıkıcı sözle koparmaya çalışıyor😲🤨. (İmlie’nin dizide kaybettiği prestiji, Aryan karakterini silikleştirerek kazanmaya çalışıyorlar😏. Fahmaan Khan’ın, oyunculuk performansından elde ettiği ün, bu absürt tavırla zedelenebilir🤔 😒. Beklentimiz, bu defektlerin kısa bir süre içerisinde giderirmesi yönünde🤔 .)

  Aryan; Uday’in geçmişini kontrol etmekte ve Imlie’nin yanlış olduğunu kanıtlamakta başarısız oluyor 👎😒. Gerçek bir hayal kırıklığı, umarım bu yakında değişir, değilse de dizi birçok izleyici ve hayran kaybeder 😤.

  Imlie; Uday’in yanlış adam olduğunu ve Sundar’ın Arpita için doğru adam olduğunu kanıtlamak yerine, Aryan’ı Sundar’ın niteliklerine ikna ederek başlamalı. Sundar Uday’den daha iyi çünkü…? İyi bir birliktelik ve evlilik için sadece aşk yetmez!😏

  Namrada; Kızının geleceği ve mutluluğu söz konusu iken, Mavi halanın karakterine ve yaptıklarına bakmaksızın olaya balıklama daldı,
  Sen annesin yaşadığın olaylardan hiç mi tecrübe edinmedin? Bu bir karpuz değil, damat seçiyorsun! 👎 ( “Seçme; Arama-Bulma, Yamama- Yapıştırma ” bu konuda kendimi tüm bu kavramlardan soyutluyorum! )

  Arpita; Suskunluğu ve pasifliği çok acınası! Birileri onun geleceği ile ilgili karar veriyor, o ise saçma bir fedakarlık dürtüsü ile her şeyi kabullenmeye hazır. 👎.( İmlie ve Aryan’ın evliliğinde annesinin onun adına karar almasını bir noktada kabulleniyorduk, çünkü İmlie’ nin Aditya çöplüğüne dönüp paspas olma olasılığı yüksekti. Aynı zamanda Aryan’ ın niyeti de aşkı da saftı.)

  Sundar; Adamın şu haliyle Arpita için uygun olduğuna katılmıyorum😕😏. Gerçekten çok zayıf ve ezik bir karakter sergiliyor ki, evlenirlerse Arpita’yı yaşanacak muhtemel sorunlardan nasıl koruyacak 👎😏?

  Annabelle; Kadın konuşmaya başladığında setteki herkesin kulaklık taktığından eminim🥶. Kadının suratındaki boya kalıbı çıktığında gerçek görüntüsünü çok merak ediyorum👹💩. Sponsor firma ona makyaj malzemesi tedarik ederken iflas edecek!😂😂😂 Gudiya’ ya zengin ve vasıflı bir koca arıyordu hazır Uday ile evlendirsin🤮.

  Promo; Aryan, Imlie’nin elini tutar ve onun bir şeyler planladığını bildiğini söyler ve neden Sundar’ın Arpita için iyi olduğunu kanıtlamaya çalıştığını ve Arpita’nın mutluluğuna tahammül edemediğini sorar ( Soruya bak!👎😒 İmlie’yi kazanamadan kaybetmenin eşiğindesin!👎😒 Arabesk günlerin yakındır😭😭😭, benden söylemesi!). Imlie, kendisini ailesinin bir parçası olarak görmediği için evini terk edeceğini söylüyor.🙄 ( Al işte ilk uyarı geldi bile!😬 Umarım, bu sözler Aryan’da Imlie’yi kaybedebileceğine dair korku yaratır ve kendisine çekidüzen verir.🙏) Eğer bu salaklığına devam ederse
  kafasındaki tüyleri yolmak için kendimi sete ışınlayacağım. Ya da kendimi kişisel olarak pikselleştirip ekrana dalarak kafasına bir bambu sopayla vuracağım!!! 🥵(“Bu diziye bu kadar zaman ayırdığın için, o sopayla önce kendi kafana vurmalısın” dediğinizi duyar gibiyim😳.)
  (Aslında, Gül Khan’ı tebrik etmeliyiz, onun bu işteki yeteneğini sorgularken, kendi yeteneğimizi keşfederek yorumlarımızla roman yazdık😁

  • avatar
     bebe 27 April 2022 13:56:02

   * Sundar; Adamın şu haliyle Arpita için uygun olduğuna katılmıyorum😕😏. Gerçekten çok zayıf ve ezik bir karakter sergiliyor ki, evlenirlerse Arpita’yı yaşanacak muhtemel sorunlardan nasıl koruyacak 👎😏?( Bu yorum bu diziyi baglar, ”Normalde bir kadinin kocasi tarafindan korunmasina gerek oldugunu dusunmedigimi hatirlatmama izin verin”.)

  • avatar
     Gül 27 April 2022 14:48:51

   Aryan yüzünden diziye döndük cümle alemin diziyi bırakması yakın! Bu paşayı bu şekil çizmeye devam etsinler! Sonuna kadar haklısın! Hem de nasıl! Oğlana kal geldi resmen. Tamam travmasını atlattı dedik sanki daha beterine düşmüş gibi. Kafasında ne kuruyor bu oğlan. İmlie beni asla sevmeyecek mi? Değer vermeyecek? Oyuncu çoktu oyun kuran bir adamdı? Kızı zorla aldı! Şimdi tek kelam yapmıyor yetmiyor pazarda domates satar gibi kar değişini veriyor. Buna engel olmak isteyen karısını ise ölğmden beter sözlerle incitiyor. Vur bundan daha iyi! Nedir yani! Olacağı varsa da olmaz! Beyni bitkisel hayata mı girdi? Gül Khanda nasıl bir kafa var bilmiyorum ama mükemmeli yazıp bildiğin klasik maçoya çevirip o da yetmiyor kadın şiddetine götürecek. Bu paşa akıl hocasıydı bir zamanlar eser kalmadı bir kaç bölümdür. Acil düzeltmezse al çöpe at! Fahmana gelince karakteri yaşatması dolaysıyla çokça konuşuldu. Şimdi insanlar karakterdeki oynamanın o ne kadar olumsuz etkilediğini grafikleri ile gösteriyor. Oyuncu Gül Khanın urunda olmaz Sümbül neler gördü!

   • avatar
      Aysha 27 April 2022 19:52:39

    Gul arkadas o kadar haklisinki,ben resmen sasirdim Aryana,Aryana sinirlenicegim aklima gelmezdi.Imli tam yavas yavas duygularini oldugunu farkina varma yolunda ama Aryan bozucak herseyi.Bu adama ne oldu laa😤akilli herseyi aninda anlayan adam gitti 🙄yerinde tovbe BismillAh giden Adityadan beter salak biri geldi.Aryanin tavirlari yuzunden izleyesim gelmiyor zaten kac bolumdur alt yazili bile izlemiyorum,sacmaliklarina tahmulum kalmadi,Udariyaan diziden sonra burdaki sacmaliklar fazla)O dizide kiz oldu ama aynisi baska ulkede cikti)))Hint seneristler nasil bir kafa yasiyor anlamak zor,zaten neyi izlemeye baslasam yarida burakiyorum.Imlinin de oyle olmasini iztemiyorum valla guzel bir son olsun askalrini doya doya yasain istiyorum ama bizim oglan kafa tramvasi geciriyor resmen deli Imliden olucak.Deli ettiler bizleri ya

 4. avatar
    Gül 27 April 2022 14:39:13

  Kadir geceniz mübarek olsun! Site yönetimi ve siz yorumları okuyan arkadaşların bu gece hatırına günahlarından arınıp cennete masar olmasını temenni ederim.🥰
  Gelin yolayım saçınızı başınızı en azında ben rahatlarım🤪😭! Narmadaya bile bir anlık aydınlanma geldi ama bizim paşa dünyadan bağımsız bir evrende hayatına devam ediyor. Vur patlasın çal oynasın! Takan kim!🤦‍♂️ İmlie boş yere derdini anlatma anlayacak muhatap yok! 👀😲Yani Gül Khan sen bu Sundarın mesleğini bu şekilde rencide etmeye devam edersen ben bu diziyi bırakırım! Bu nedir🤦‍♂️! Ya alın teri ile kazanılmış her nimet paha biçilmezdir. Sevgi ile pişirilmiş her yemek eşsizdir. 🤗🤷‍♀️Neymiş yerini ve konumunu unutmayacakmış. 😥Genellikle bu sözü söyleyenler konumunu ve yerini asla bilmez! 😲Mavi Teyze Aryanı İmlieden fazla tanıyormuş. Sizce mümkün mü?🤔 Arpi çaresiz İmlie izler. Ah dilsiz yeni saffoz kızım!🤦‍♂️ Baktı olmuyor bir Narmadaya bir Aryana bakar ve evliliği onaylar😲. Herkes mutlu Arpi bildiğin yasta!👀😭 Narmada uçuyor nişan duyurusunu yaparken Aryan anlık da olsa bir tepki veriyor. Paşam kardeşini veriyorsun! Uyan! 😥Biri bu paşamı kış uykusundan uyandırır mı? Ya gelen ilk sahtekara nasıl ablasını verir? Tartmadan araştırmadan ilk gördüğüne inanarak. En değerlisin! İmlie en azından tepki veriyor😲🤦‍♂️. Avare Aru hazırlanır karısını bekler🥰. İmlie aheste aheste yaklaşır. Bizimki zaten divaneydi artık lal olan dil bile açılır. 🥰😲Aptal gözükmüyor, çok güzel gözüküyor! 🥰🤪(Ay sesli düşünme huyuda geçti bu oğlana! )…değil güzel! 😲Sevimli anlamına gelir.🤪🥰 Bir utanma gelir ve ne halt yediğini anlar🤣. Ben ne dedim öyle bunu döndürmeliyim. 😂(Ego asla izin vermez) 🤦‍♂️İmli o bana ne dedi? 🤣👀Sen bana ne dedin?🙄 Aptal dedim… aptalca konuşuyorsun.🤣🤦‍♂️ Ha güzel.🤣🤦‍♂️ (Akıl baştan gitmiş ki bu sözü bile anlamlandırmak için dakikalar gerekti.)Ben o kadar aptal değilim? 🤣🤦‍♂️(Ne kadar aptalsın desene kızım bana!) Aryan o gerçekten aptal!🙄 Evet bu aralar sen onda fazla!🤦‍♂️ İmlie sen bana sevimli mi diyorsun? Ne! Hayır! Asla deli misin? Yalan söyleyemeyen aru arka arkaya tasdik eder gibi hayır derki inandırıcı olsun. 🤦‍♂️🙄🤣Acele laf değiştirmeye ihtiyaç var tabi!😡 Sen ben konuşmak istiyordun konuş haddi! Bu ilişkinin olmasına izin verme!👏 Sen işe yaramaz değilsin! ABP SEN UNBKM SİN. Bu Kısaltmanın manasını artık site yarın bize sunar!🤔 Sen kadınları anlamıyorsun! Kadınlar her zaman gerçek duygularını ifade etmez.🤪🥰 (Bunu diyen İmlie ve bu cümle bile aydınlatmaya yaratmadı)🤦‍♂️ Uday değişebilir! Sen onu yargılayamazsın! Arpita güçsüz ve fakir bir kadın değil🤦‍♂️. Güçlü! Gerçekten mi paşam! Evet Arpita çok güçlü ama tıpkı senin gibi. Ailesi her şeyi! Hayatında yaptığı bir seçim ailesini yaşayan ölüye toplum önünde bir hiçe cevirdi bunu temizlemek istiyor. Buna dayanacak kadar güçlü! Ailesi için güçlü! 🙄🤦‍♂️Aile meselelerinden uzak dur! 😲😡😭Aryan bunca beyin travması sonrası aklını yitirdin git bir baktır! 😭İmlie bittik. Ben onun ailesinden değilim! Neden hiçbir eve evim diyemiyorum?🙈😥 Arpita için tekrar üç toplar! Hadi kızım şu salağa akıllandır! Bir travmadan çıktı başkasına düştü! Oradan da kurtar! 🙄Arpi Arvide kızar. Beni neden bıraktın? Kader be kuzum! Hayat sana bir dost daha verdi temiz kalpli ama toplu onu senden çalıyor!😥 Gaudiyanın saçmalığında kurtarmak kolay! Gaudiyala Sita Maya uğraşsın. Fotoğraf uygulaması kalkmamalı ne de olsa? Tanrıyı da elet ettik…🤣👀 Neyse İmlie bu sahtekar basit bir numara ile ifşa olmaz artık. Sen yarın o k yaşlı kadını ara! Ben ne bulacağını deyim o yaşlı kadın annesi! Hadi bakalım nasıl bir uzay üstü planla ifşa edeceksin! Bir önceki ifşa Aryan olmayaydı gümbürtüye gitti ortakta yok. Mandavı al! 🙈🤦‍♂️Kamera diye bir şey var! Akıl yok tabi. Evin önün kamerası dahi yeter! 🤦‍♂️Gelelim fragmana: Allahım siz ikiniz birbirinizi acayip özlüyorsunuz. 🙄🥰Dans sahnesini izleyen herkes anlar🥰! Aryan neden Arpinin mutluluğunu görmüyorsun? 👀Paşam olmadığı için olabilir mi?👀 Sen beni ailenin bir parçası saymıyorsun ben gideceğim! Bu kez yanlış değilsin kuzum! 🤷‍♀️🤦‍♂️🥰Seçim hakkı senin sana iyi geleni yap! Belki akıllanır🤦‍♂️🤔. Bence gidemeyecek! Yoksa gidip geri mi gelecek! Eski sevgilin gelmesi yakın! O da yetmedi Sundar Arpi olayı var nereye gidiyor. Dert bir değil bin! 🤣

  • avatar
     bebe 27 April 2022 15:21:57

   Evlilik, kız vermek ya da kız almak degil, kadın ve erkeğin hayatı paylaşma isteğidir. Arpita’nın pasif karakteri güçlensin ve özgüven kazansın. Lütfen, kadınlara zayıf ve mağdur rolü biçmekten vazgeçilsin.( Kadınar nesne değil, özne olmalıdır!)

   • avatar
      Gül 27 April 2022 17:28:40

    Eyvallah, fakat ben hala eskilerin evlenme şeklini doğru buluyorum. Hatta Arpinin olayı bana eğer kendi gercekten rıza gösterseydi normaldi. Sıkıntı kendi rızası dışında kendi feda edercesine olması. Kendi hariç herkes söz söylemesi. Nikah karşılıklı rızadır gerçi hintlilerde bu bilinç sıfır. Bir sağlam aklı başında kadın karakterli dizi varmıdır!

  • avatar
     bebe 27 April 2022 15:26:15

   Bu günlerin Feyzi üzerinize, Rahmeti geçmişinize, Bereketi evinize, Nuru ahiretimize, sıcaklığı yuvamıza dolsun. Kadir gecesi tüm müslüman alemine mübarek olsun.

 5. avatar
    Gül 27 April 2022 14:50:46

  ARYAN Dilinden bir şeyler yazmak istedim! Hedef kendimi sakinleştirmek haklı çıkarmak değil! Sakinleşmeye ihtiyaçı olan okusun. Allah bilir o ne alemde yaşıyor şuan 🥰🤷‍♀️
  Biliyorum hepiniz bana kızgınsınız ama ne yapmalıyım artık inanın bilmiyorum. Ruhum, düşüncelerime ve bedenime sığmaz oldu! Size sakin bir kıyı gibi görünüyorum halbuki okyanusumda ne fırtınalar kopuyor. Ruhum ona “Kimse senin kadar takılmadı aklıma. Kimsenin gülüşü yakmadı kalbimi senin kadar… Ey Yar, sen Güneşi olmayan kalbe gökkuşağı açtırdın… Sen bir pınarsın içilen ama kanılmayan, seveni yanıltmayan, sevince yanılmayan varlığına doyulmayan, yokluğuna dayanılmayan… İçim o kadar senle doldu ki, insanlar seni gözbebeklerimde görürler diye bakmaya korkar oldum…” Bunlar daha ne ki yüreğim duruyor her an her saniye onu görmek, onunla olmak istiyor. Sizi duyar gibiyim “O zaman neden ona koşmuyorsun? Bu sorunun bende kaç cevabı var bilemezsiniz. Bunu yapmayı defalarca düşündüm. Bir kaçını öyleyim size. Benim, ben diye bildiğim ne varsa yıktı! Bir zamanlar vardı karar verir ve yapardım. Şimdi karar vermeye ve onun sonuçlarını görmeye takatim mecalim kalmadı. Hissediyorum bana değer veriyor ama benim ona verdiğim gibi? Bilmiyorum? Beni anlamıyor onun için benle savuşuyor sandım ama o barışı sağladı. Doğru bildiğim, hedefim olan, duygularım ne varsa aldı gitti. Yerine elime bir barış verdi. Şimdi ne yapmalıyım. Ona dokunursam ona zarar veririm. Ruhumun yarası ona da siner. Bir kez yanıldım bunun için az kalsın canından oluyordu. Ya bir kez daha yanılırsam ve yetişemezsem! Onu kaybeder miyim? İnanın bilmiyor her gün ona koşmak için bir sebep buluyorum her gün ondan uzak durmak için aklım dur yiğidim diyor. Diyorsunuz ki neden onu anlamıyorsun? Yapmak istediklerini anlamıyorsun? Neden yine ilk gördüğüne inanıyorsun? Hepsinin cevabı aynı! Aklımdan çıkmıyor ki? Göreyim, düşüneyim. Nereye dönsem o! Nereye baksam o! Öyle bir yerdeyim ki, Ne durabiliyorum ne gidebiliyorum, Ne susabiliyorum ne konuşabiliyorum, ne ölebiliyorum ne de yaşayabiliyorum. Geceleri uyumak için değil de özlemek için var sanki? O uyuyor ben ise sadece ona bakıyorum. Doyamıyorum. Sabah oluyor hayat beni çağırıyor ben hala avare avare onunla kurduğum rüyalardayım. Biriniz gelse dese ki o seni seviyor koş yârine gidecek mecalim var mı bilmiyorum. Kısacası içimi o kadar doldu ki ben o oldum kayboldum gittim! Dokunamasam da ömür boyu hatta sonsuza dek yanımda olsun istiyorum. Kaybetmekten o kadar korkuyorum ki gel seni bir ömür delicesine seveyim diyemiyorum! Şimdi hayatının amacını yitirmiş bir avare gibi kapıldım gittim bu hayata! Bana kızmayın! Haylilerimden kopacak güç verin ki o hayalleri geçekleştirebileyim.

 6. avatar
    melahat 27 April 2022 15:06:46

  bebe gercekten aryan imliye arpitanın mutluluğu ile ilgili sözleri doğrumu eğer öyleyse imli bu sahtekarın gercek yüzünü ortaya çıkardıktan sonra o evi ve aryanı terketmesi gerekir çok üzüldüm teşekkürler sinematik

  • avatar
     bebe 27 April 2022 15:23:02

   Terk edecek buyuk bir ihtimalle, Aryan yana yakila pesinden gidecek..

   • avatar
      Gül 27 April 2022 18:52:19

    Bunun olcağını biliyorduk da bunu aryanla yapıyor olmaları sinir.

    • avatar
       bebe 27 April 2022 19:12:38

     Aryan’ a fazla havaya girdi bile diyemiyorum. Resmen seyirci konumunda! Orada ablası için bir damat adayı sunuyorlar, üstelik en güven vermeyen kişi tarafından. Bizimkisi kimdir nedir araştırmadan ”okey” veriyor. Anneleri ayrı bir dert, kızkardeş ayrı bir dert. SÜPER
     GELİNİMİZ DE ORADA OLMASA…! vay halimize… Mavi hala, “Çakal Meydanı Boş Bulunca Kendini Aslan Sanırmış” hesabı ortalığı darma duman edecek. 🤦
     Yok ben anladım. O cocuk kadınlar arasında kalınca genetiği bozuldu!😁

 7. avatar
    melahat 27 April 2022 18:51:46

  kadir geceniz mübarek olsun tüm sinematik çalışanları ve izleyicileri

 8. avatar
    S.opoz 28 April 2022 13:11:00

  Biz bir zamanlar imli’yi gece parkta rahatsız eden grubu dağıtıp,telefonundaki süper programdan,adamların kimliğini,sicilini,neredeyse doğdukları hastaneyi ,ortaya döken Aryan tanıyorduk! Üstelik daha İmli’ye duyguları yokken ,onun hayatı için endişeleniyordu.Malini’nin kötülüğünü bir bakışta anlayıp, Tripatiler evlerini kaybederken Malini’den önce davranmıstı.imli’nin bileziklerinin sesini duyup tehlike de olduğunu hissedecek kadar ön sezileri güçlü olan Aryan’ın ablasının hayatına girecek kişiyi sorgusuz kabul etmesi ve ablasının yüzüne bakıpta istemediğini anlamaması olacak iş değil.ayni Aditya gibi etkisiz eleman olarak seyrediyor.Üstelik Imli’nin , bir çok olay da haklı çıktığını bilip, onunla iş birliği yapmışken, aile söz konusu olunca imli’nin Alfa olduğuna şahit olmuşken, şimdi dinlemiyor bile .tamam senaryo tıkandı ama ilk baştan çizdikleri sorgulayan, olaylar karşısında pratik zekâsı ile hareket edip hep bir adım önde olan Aryan karakterini bozacaklarsa bence tadında bırakıp final yapmaları en güzeli .🤗

  • avatar
     bebe 28 April 2022 14:32:03

   Final!👏👏👏

  • avatar
     Gül 29 April 2022 20:37:24

   Ay o günler! Senaryo çok cabuk tekrar değşmek zorunda kalınca saçmaladılar umarım bu süreç sonrası düzelirler. Tler gidiyor sundarı alıp o kapanıyor promo yüzünden bir umudum var. Promoda tüm hakları sana verene diyor Aryanı gösteriyor

Sinematik.net 5651 sayılı yasanın 5. maddesinde tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. sinematik.net içerisinde yalnızca video izleme kodları ( embed ) bulunmaktadır. Hiçbir video kendi sunucularımızda kesinlikle barındırılmamaktadır. Tüm videolar dünyaca ünlü çeşitli video paylaşım sitelerinden alıntılanmaktadır. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, [email protected] mail adresinden bize ulaşabilirler.