1. Imlie 446.Bölüm İzle 446. Bölüm

  Imlie 446.Bölüm İzle

  720P Türkçe Altyazı

  Imlie 446.Bölüm İzle 8.6 / 10 29 kullanıcı oyu.
  8.6
  ( Toplamda 29 oy verildi. )

    3.287

  Imlie 446.Bölüm izle, Imlie İzle, Imlie Hint dizisi HD izle, Imlie Tüm bölümlerini Türkçe izle, Hint dizi izle, Hint dizi Türkçe alt yazılı izle, Imlie wach, Imlie india serial English subtitle onlıne wach,Imlie onlıne wach
 1. Imlie Hint Dizisi İzle

  Imlie Hint Dizisi İzle

  IMDb : 7 589 Bölüm

    7   41.708

  Imlie Hint Dizisi İzle, Imlie Hint Dizisini İzle, Hindistanın yeni dizilerinden olan Imlie dizisini sitemizden altyazılı olarak izleyebilirsiniz.
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
TÜMÜNÜ SEÇ
TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
 1. avatar
    bebe 15 April 2022 08:01:45

  Pardon, unuttuğum bir şık daha var. Bu tür dizileri seyretmemızden dolayı beyin kaslarımız işlevlerini mi yitiriyor?🤪😂

 2. avatar
    S.opoz 15 April 2022 08:28:59

  Yine insan gücünü aşan sahnelerin olduğu bir bölüm seyrettik.Bomba’nın patlamasına 50 saniye kalmışken bakışıp ,kavga edip ,partner olarak hareket etmeye karar vererek ,dışarıya koşmaları ve bombayı havaya atıp altında durmalarını taktir etmemiz gerek😂Aryan İmli’yi tanıyana kadar arabaların,kamyonların üzerinden atlama gibi bir alışkanlığı yoktur büyük ihtimal.Bu ara da imli şimdiye kadar Aryan’ı sevdiğini anlamadıysa da ,ateş yağmurunun altında dururken bir aydınlanma yaşamıştır diye umuyorum,😍zira hiç bir arkadaş o şekilde sarılıp o kadar derin bakışışmazlar diye biliyorum.Garibim Aryan İmli”nin peşinden gidecem diye defalarca kendini yerde buldu ama,onun adı A.S.R o düşmez ,düşse bile daha güçlü kalkar😉 bu arada pagdandia’lı delikanlı Rupi’ye aşık olup, onu atına bindirip, köyüne götürse keşke.

 3. avatar
    Sucess 15 April 2022 05:55:07

  Hayırlı sabahlar Arkadaşlar ;
  Bu bölüm badi ma dışında gayet güzeldi. Bombayı iki süper kahramanımız önce derin bakışmalarlarla baktılar ,baktılar daha sonra Aryan git burdan imlie ben senin patronunum demesi haha 😂 çok güldüm bu sahnede ne patronu oğlum kocanım desene😜 sonrasında imlienin hayır sen benim patronum değilsin partnerimsin demesi 😜Türk filminden sahne izliyorum san ki ,imlie sana birşey olursa ben ne yaparım demesiyle koşar adımlarla bomba yı dışarıya atmaya gidiyorlar .🤦Akılllar bomayı oraya bırakıp kaçasanız olmaz san ki😏insanlar dışarıya kaçıyor onlarda Bombayla kaçıyor komikti. Amerikan dizilerine kıyasla bu dizinin en güzel yanı Aryan ve imlieyi öldürme şansları yok bu yüzden asla endişelenmemize gerek yok arkadaşlar.😂sonraki kalan yorumun devamını Bebe ve Gül arkadaşa bırakıyorum onların mizahi anlayışı benden çok daha iyi 👌olduğu için🤞😉çok daha iyi anlatacaklarına eminim .🙌işin gerçeklik durumuna değinmek gerekirse, Aryan imlieyi kurtarmaya gidecek ama tahminime 🤔göre imlie vurulacak büyük bir ihtimalle salıncak sahnesinde imlienin rüya sekansı olacak gibi.Madhav çok temiz bir kişilik gibi pozitif bir insan 😏basit bir dille saf olduğu için mi Narmada ve kız kardeşine Arvlnd olayını söyledi.🧐yoksa bilinçli bir şekide mi ?🤔Tüm suç Ashwinin üzerin kalması için söylemiş olabilir mi ?🤨şüpheci yaklaşımım devam ediyor bu konuile ilgili.Ayrıca badi manın rahatlığı da çok tuhaf 🧐 ve iğrenç sesi çok rahatsız edici .🤦Allahım katlanamıyorum şu kadına .Rupi didi ve Aparna neyseki arada da olsa cevap veriyor badi maya karşı.😒Evet esas bomba Aditya diziden çıktı dizinin son sahnesi buna yönelikti. Adityanın gidişi malinin dönüş sinyali arkadaşlar.😏

  • avatar
     Sucess 15 April 2022 06:14:13

   Aryanın koşması 😂
   Sarılma sahnesi💓
   50/50 partner 🤞
   Yeni Janiyaa👌
   Bugünkü bölümün en eğlenceli
   öne çıkan kısımlardı .☝️🤌

  • avatar
     Gül 15 April 2022 13:02:00

   Baya aynı kafadayız. Aynı şeyleri düşünmüşüz😍

 4. avatar
    melahat 15 April 2022 06:35:33

  teşekkürler sinematik sabahın beşinde yeni bölümü izlemekte güzeldi sonra yorumlar için tekrar gelirim

 5. avatar
    bebe 15 April 2022 07:45:31

  Şunu söylemeliyim, dünkü varsayımlarımızın birçoğu çöpte. Gerçekten “EFSANE” bir bölümdü. Gül Khan sağ gösterip, sol vurmaya devam ediyor. %50 ortaklık ile biribirine kenetlenmiş bir çift! Birbirlerini canları pahasına korumaya yeminliler! Biliyorlar ve eminlerki biri olmadan diğeri asla olamaz! Aşkın tanımını gözlerinin içinde okudular. Ve bundan sonra hiçbir kötülük onları yenemez. Öyle de oldu bomba olayından yara almadan kurtuldular. Tam derin bir nefes almışlardıki Madhav gelip Aryan’ın kafa karışıklıı yaşayarak dikkatinin dağılmasına neden olur. Ardından Narmada oğlu için endişelenir.Buraya kadar her şey normal seyrinde ilerliyor.Ta ki, O kadar insanın içerisinde İmlie’nin kaçırılma sahnesine kadar. Maalesef, “Trajikomik!” olaylar silsilesi olmazsa olmazımız. Aryan ne kadar peşlerinden koşup arabaların tepelerinden aşmış olsa da bir türlü yetişemez. İmlie “Hain” lik yapıp yedikleri kaba tüküren işçilerin elebaşları ile karşı karşıyadır.
  Bu noktada aklıma takılan sorular;
  1. Aditya nereye kayboldu?
  2. Düğün esnasında evden tüm paraları alarak birileri ile buluşmaya gitmiş, bu noktadan sonra yapacağı her şeyin mübah olduğunu söylemişti. İş birliği yaptığı o insanların bu olanlarla alakası var mı?
  3. Aditya dosyayı İmlie’nin önünde yakarak ondan yardım almak isteyeceğini planlamış ve ona verdiği resimlerle onu bilinçli olarak yönlendirmiş olabilir mi?
  4. Aditya, bu insanların kendisini manipüle ettiğini fark etmiş olmasına rağmen ucunun kendisine dokuncağını bildiği için olayı örtbas mı etmişti?
  5. Aditya’nın bir süre daha gündemimizde olacağını hissediyorum. Bu saçma bir paranoya mı?

  • avatar
     Sucess 15 April 2022 13:17:54

   Bebe bugünki yorumunda çok faza ciddi 🧐 ve güzel soruların var ama Bence yapımcılar bizim ciddiye aldığımız kadar bu diziyi ciddiye almıyor, konuları özelliklede Aditya konusu da hint fantastik bir şekilde kapanırsa hiç şaşırmam.😏

   • avatar
      bebe 15 April 2022 22:25:06

    Sucess, yorumlarım Hint Karmaşasına kurban gidiyor😏. Mazur görün😉. Aslında Gül arkadaş gayet iyi gidiyor. Bu dili benden çok daha iyi anlıyor. Ben tam anlamadan ortaya karışık sunuyorum 😂 😂 😂

    • avatar
       Gül 16 April 2022 08:49:18

     Yok estağfurullah! Bebe arkadaş. Dil konusuna gelince anlama kapasitem her geçen gün artıyor! İki sebebi var bir ortak dillerde konuştuğum hintce bilen arkadaşlar! İki vakit bulmam takdirde cümledeki bazı kelimeleri ayırt edi google üzerine manasına bakmam! Diyorum ya bu gidişle bu dizi yüzünden hinte anadilime döner! Dizi çok uzarsa yani! İnglizce ondan sevindim. Mesela birinci sonrası ara ara açtım tüm hepsini artık ing açıyorum alt yazı olduğu için hem ing okumam gelişiyor hem de dili zihinde taze tutuyorum. Bir dizi uğruna ne hallere geldim en azından bir işe yarasın yoksa kendimi suçlu hissediyorum boş bir şey ile uğraşıyor gibi. Senin ortaya karışık koyduğun yorumlara şahsen bayılıyorum. Ayrı bir eğlenceli oluyor!

  • avatar
     Gül 15 April 2022 14:31:25

   Bence paronaya değil o bu işin içinden suçlu çıkacak… Bugün kaybolduğunu bizi söyleyen gül khan. Başımıza bakalım daha neler getirecek. İmlie bir zarar görecek onu anladım!

  • avatar
     Wolfsemaf 15 April 2022 20:24:17

   Harika tahminler bende öyle düşünmüyor değilim..Bebe arkadaş..

   • avatar
      bebe 15 April 2022 22:15:33

    Teşekkür ederim arkadaşım. Tahminlerimiz iyi, güzel ama karşımızdaki de Gül Khan. Umarım ilginç bir şeyler olurda kendimizle savaştığımıza değer.

 6. avatar
    Gül 15 April 2022 07:48:06

  Aslanım bomba yüklü kupayı gururla karısına sunar!😌🤦‍♂️ Diğer yarışmacı: “Bize acıyla yaşamak yerine kazanmayı öğrettiğin için teşekkür ederim. Hakkınla kazandın!”🤗 Bu zamana kadar başarılı olsa da bu başarı bir tür hep ondan geri alınmıştı.😌 Başarılı olsa da takdir görmemişti. İla ki biri bunu kursağında bırakmıştı👀. Bu gün tam yine aynısı olacaktı ama ABP’si buna izin vermemiştir.👏 İnanç ne kutsal şeysin. Ona inanmıştı. Güven, inaç, sadakat… Paha biçilmez tüm duyguları teker teker ona hissettiriyordu.🧐😍🤗 İmlie! Hey o! 🧐👀Duygulanmak veya güzelliğini tescillemek için gelmedin oraya! Neyse geliş amacımızı hatırladık! 🤣🙂Aslanım Neyin var neden bu kadar endişelisin?😎🙄 Endişeliyim çünkü hayatın tehlikede! Birileri seni öldürmek istiyor!🙄 Ne Kim?👀🧐 İmlie deli divaneler gibi bir oraya bir buraya bakar! 🤪Başlar BİP BİP BİP… Bizimkiler kupayı inceler ve aman Allahım ne görürler Bomba.💣 Aryan hemen “Bomba var herkes çıksın!” Kupayı kedine çeker.🙄🤦‍♂️ Görende iki çocuk oyuncaklarını paylaşamıyor sanar.🤣🤪 Aryan kendi çeker. İmlie kendine çeker! Aryan ne yapıyorsun? Haddi git! Delimesin nereye gideceğim! Hadi git lütfen. Benim ailemi de senin alenide al ve git!❗😎 Didişmek aşkın nişanesi ama hatırlatmak isterim aranızdaki bombanın süresi azalıyor!💣⏳ Hayır… Delirdin mi! Sensin ne yapacağım❓😍💗💓Oy kimin umurunda başlasın romantik bakışmalar!😍 Ben senin patronum! 😎🤦‍♂️Hayır sen benim patronum değilsin sen benim ortağımsın! 🤦‍♂️🤪👏😏Yüzde 50 yüzde 50! Güzel yüzde 50 yüzde 50!Birlikte bomba kavranır ve koşulur!💃🦁 Aşk başınıza vurdu👀. Bombayı orayı bırakıp herkes ile çıksanıza! 🤣Ben ASR sana bir şey olmasına izin vermeyeceğim. Ben İmlie sana bir şey olmasına izin vermeyeceğim ABP! 👏🤪AŞK iyice kafa yapmaya başladı!💓 Aryan yine bir hesaplama yapar ve kupayı bırakır! 😎Sonra karısı ile dans eder gibi önce karısı dönderir ellini kolluna dokunarak yavaştan eline ve kupayı tutup gökyüzüne gönderir! Tabiki bunula da kalmaz İmli tekrar çevirir ve sırtını bombanın patlayacağı tarafa çevirir.💓😎💎🔥 Birbirlerinin gözlerinde kaybolurlar. 🔥💗😍Bunlar olurken Janiya eksik olur mu tabiki de hayır! Bu kez ikisinden ortak geliyor! Milat bugün! 👏🔥💗😍Bu da yetmedi bu kez gözler yetmedi bir de sarılırlar.🤗🔥 Kokularını çekip rahatlarlar! 🤗🤪Aşk iyice kafa yaptı! 😍Yavaştan normale döndük! İyi misin? İyim sen? İyim.🙂 İmlie gerçekten cesursun! Madhav şaşırma bunların ilk bomba deneyimi değil! 😆😜Aryan Madhav görünce bir şaşkın ve şapşik şekilde ne oluyor dercesine anlamaya cabalar! 🙂Senin ki senin telefonlarını kapatıp kanıt toplamak için hayatını tehlikeye attı.🙄 Hayatında kıymetli ne buldun acaba! ❓Gerçekleri! 👏🤦‍♂️Ortaklık kuruldu ortak hedef belirlendi! HURA!👏😜😍 Narmada ne yaptın sen şimdi böyle!😥 İmlie kaçırıldı! 👀Aksiyon dozu yeteri gelmemiş! 🤦‍♂️Aryan Wın arkasından!👣👣 Madhav sen konuşkan çıktın böyle.🤣 Arvid ile alakalı her şeyi herkese dedin. Kanıtı bile… Arpi haklısın Aryan gerçek suçluyu öğrenmeli olanları öğrenmeli . İmlie sadece size yardım ediyor.🙄👏 Neela sen nasıl bir pisliksin😡. Demin işine geldiydi Aryanın ölmesi şimdi ne oldu? 🙄Oy anam oy! Paşam deli divane misali aşkını arar!😍😎😥 Sonar ABP sesini duyar İmlieyi görür ve arkasında koşar! 😲Bu kadar dram yetmedi bir de araba çarpar! 🤣Paşam bu dururumu? Tabiki hayır! Aka sıyarak da olsa arkasından koşar. 🙄Yok ben yanlış görmüşüm yüryen arabaların bir üzerinden bir yanından atlar. 🙄🤣Ölsem de bırakmam seni!🤗 İmlie dua etmeye başlıyor. Derdi kendi değil yine gıcık kibirlisi!🙄🤩😍 Aparna haklısın bu ikisi birbiri için yaratıldı! Birbirlerini bulurlar!🤪 Sonunda bir akıllı çıktı Rupi polisi arar! Bir soru bu yayın dünya geneline veriliyor bütün bunlar oluyor hala tek bir polis gelmedi mi yani? 🤦‍♂️Tabi ben yine fazla mantık aradım demi? Aparna Aditya ne alaka? Derdimiz o mu şimdi? 😲🤦‍♂️Yoksa bir iş birliğimi söz konusu? Neler oluyor böyle… 😲

  • avatar
     Gül 15 April 2022 08:01:37

   Jaaniya:
   Canım oy Canım!
   Aşkın suçu ne…
   Kalbimin inadı (arzusu)…
   İnan bana bu kalbim (deli divane) benim…
   Neden böyle aptallık yapıyor?
   Canım… oy canım!
   Canım… oy canım… canım…
   Tu mera Zindagi:(Bence Aryanın içi sesi)
   Sen benim hayatımsın!
   Bana garip geldi
   ama gözlerim tüm olacakları tahmin etmişti.
   Bir an gözlerim seni gördü
   sonra kimseyi görmez oldular.
   Sen benim ilk tutkumsun.
   Sen benim ilk aşkımsın.
   Sen benim son aşkımsın.
   Sen benim hayatımsın!
   Sen benim hayatımsın!
   İster hüzünde ister mutlukta
   sen benim hayatımsın!
   Sen benim hayatımsın!
   Ellerimi seninkiler ile birleştirdim
   Artık bizi hiç bir şey ayıramaz!
   Gölgem bile beni terk etse
   lütfen sen yanımda kal!
   Benimle ol!
   Doğru, yanımda olduğunda kalbimin daha hızlı atıyor!
   Şuan bile!
   Seni gördükten sonra hiç bir şey göremez oldum!
   Huzurlu bir aksamsın
   Sakin, dinlendirici bir akşamsın.
   Sen huzurlu bir anısın.

  • avatar
     Sucess 15 April 2022 13:10:34

   Gül çok iyi yorum eline sağlık.👌😉

   • avatar
      Gül 15 April 2022 20:57:33

    Sağol ben aryan olsam kesinlikle bu kadar harap etmem kendimi çekerim gelen aralardan birini onu takip et sana bir milyon vereyim o zaman polise haber ederim araçı takip altına alsın. Durdursun ama nerde bildiğin metafizik dünyası… Her şey mümkün

 7. avatar
    bebe 15 April 2022 08:01:45

  Pardon, unuttuğum bir şık daha var. Bu tür dizileri seyretmemızden dolayı beyin kaslarımız işlevlerini mi yitiriyor?🤪😂

  • avatar
     Sucess 15 April 2022 12:49:12

   Bu dediğine gerçekten katılıyorum.☝️Sanırım çoktan yitirdik.😜Gül khan dizilerinde göz yaşı ile adam dirilmesi dahi var Bebe arkadaş,göz yaşı deyip geçmemek gerekiyor bölüm 482Ishqbaaz Sihivay kardeşleriyle birlikte anikayı bir arazide arar.sonrasında yeri kazarak bir tabut çıkar içindeki Anika ölmüş gibidir Sihivay ve kardeşleri çok üzgün Sihavayı gözünden bir damla yaş Anikanın yüzüne damlar ve Anika dirilmeye başlar .😂işin açıkçası gerçekten hint yapımı diziler beyin göçü yaşatıyor Bebe.Aynı şekilde Bölüm 495 olmalı Sihivay vurulmuştur .Anika hastane odasında Sihivayn umutsuz olduğunu hayati tehlikesinin olduğunu öğrenir .Ardından bebeciğim seni deyiminle bir gözyaşı slopuyla uyanır .😂 Bizlerin ti ye aldığı göz yaşı insan diriltiyor yahu ,kalp yaralarını iyileştiriyor. 🤦😂tıp boşu boşuna var hint yapımlarında. 😜 gerçekten bugünkü bölümün en komik sahnesi Aryanın imlienin kolunu okşayarak bomba atması oldu .😂gülmekten kendimi alamıyorum düşündükçe .😂

   • avatar
      bebe 15 April 2022 16:03:33

    OMG, iki kuruşluk romantizm zevkimiz vardı onunda içine ettiler. Elde var, beyin hücreleri yanmış biz!
    Bakın yanan hücrelerden yeni bir senaryo daha ;
    Aryan bombanın tıklandığını fark eder ve büyük şok yaşarlar… Imlie’
    nin tehlikede olduğu ve kurtarması gerektiğini düşünür. Imlie’ de onun için aynı şeyi düşünür. Aryan hızlı davranır kupayı elinden kapar koşarak oradan uzaklaşır. Imlie ile birlikte herkes şaşırır. Imlie peşinden koşar.
    Aryan bir vadiye ulaşır ve bombayı atmayı düşünür, bu arada imlie oraya ulaşır ve onu ondan kapar…
    Tik tak tik tak…. Sadece 5 saniye kaldı ve ASR bir şey yapamadan uçurumdan atladı. Ve Boooooommmmmm!!!!!
    Bomba patlar… Ve ASR bunu görünce paramparça oluyor…. Yere düşer ve gözleri yaşarır…
    IMLIEEEEEEEEEEEEE!!! Ciğerleri yanarak bağırıyor ve acı içinde çığlık atıyor. Sonra yumruğunu yere vuruyor…
    Daha seni sevdiğimi bile söyleyememiştim, diyor Acı
    acı ağlıyor ve (Aşkımmm)
    Aniden aşağıdan bir el yükselir ve çamurla kaplı Imlie görülür…
    Aryan bir sisten çıkmış gibi görünüyor ve koşuyor ve Imlie’yi kucaklıyor… (Aşıklar kavuşuyor) Sonunu Romantizme bağladım, kıymetimi bilin!😂😂😜😜

    • avatar
       Gül 16 April 2022 00:39:33

     Bya olaylı geliyor seler öncesni ikisinyapmaya cabalıyacaklar. Baya dram modundayız bakalım ne olacak

   • avatar
      bebe 16 April 2022 01:23:51

    Aryan’ in kolunu oksayarak bombayi firlatttigi kisim montaj hatasi.

  • avatar
     Berk 15 April 2022 13:22:06

   Garantili👍🏻👍🏻👍🏻

   • avatar
      bebe 15 April 2022 18:18:03

    Sabahın erken saatlerinde oturup diziyi izlediğim ve yorum yaptığım için garanti kapsamındaymışım gibi hissediyorum.🤪

   • avatar
      Berk 15 April 2022 18:30:49

    Günün düşüncesi; Bombayı gökyüzüne fırlattıklarında gökyüzünde kuşlar vardı. Umarım kavrulmamışlardır🍗🍗🍗

    • avatar
       bebe 15 April 2022 20:11:28

     O gercek bir bomba degildi, Sadece ”Görsel efekt” oldugu icin bosver dusunme🤪

   • avatar
      Gül 15 April 2022 21:01:27

    Sahur sebebiye hiç olmıyacak zamanlar izliyoruz bana da garip geliyor. Normal o saate uyor olurdum

  • avatar
     Gül 15 April 2022 14:32:58

   Yani beyin ilaki hareket etsin. Düşüsün! Ben saldım pek senaryo kurmuyorum cemre ve seninkiler yetiyor ila başka bir şey çıkıyor.

   • avatar
      Gül 15 April 2022 14:34:29

    Olay şu ki fazla teknololji yapar bunu. Bu ara teknoloji o vakti bulamıyorum

 8. avatar
    S.opoz 15 April 2022 08:28:59

  Yine insan gücünü aşan sahnelerin olduğu bir bölüm seyrettik.Bomba’nın patlamasına 50 saniye kalmışken bakışıp ,kavga edip ,partner olarak hareket etmeye karar vererek ,dışarıya koşmaları ve bombayı havaya atıp altında durmalarını taktir etmemiz gerek😂Aryan İmli’yi tanıyana kadar arabaların,kamyonların üzerinden atlama gibi bir alışkanlığı yoktur büyük ihtimal.Bu ara da imli şimdiye kadar Aryan’ı sevdiğini anlamadıysa da ,ateş yağmurunun altında dururken bir aydınlanma yaşamıştır diye umuyorum,😍zira hiç bir arkadaş o şekilde sarılıp o kadar derin bakışışmazlar diye biliyorum.Garibim Aryan İmli”nin peşinden gidecem diye defalarca kendini yerde buldu ama,onun adı A.S.R o düşmez ,düşse bile daha güçlü kalkar😉 bu arada pagdandia’lı delikanlı Rupi’ye aşık olup, onu atına bindirip, köyüne götürse keşke.

  • avatar
     bebe 15 April 2022 13:38:51

   Hayırlı Cumalar Arkadaşlar, Her yönden “Efsane” bir bölumdü. Yapmanız gereken, “Deve kuşu gibi başını kuma gömmek” sorun kalmayacak emin olun.Sorgulamaktan sıkıldım, Sorguladığımda ilk soru kendime geliyor; ” Bu diziyi izlemeye seni kim zorluyor? ” cevap belli! Tartışma bitmiştir.

 9. avatar
    Meltemruzgar 15 April 2022 08:43:19

  Sizin yorumları beklemeden daldım bugün.. 🙈 kupayı negüzel çekiştiriyorlar sankim bomba dil gül 🤣 fifti fifti imiş aşkmış aşk anca bize gareziniz bomba değil havai fişek patlıyor aşka geliyor bizimkiler… bi de öpüver dedim ama duymadı aryancığım 😅 herkesin içinde koca kızı nasılda alıp götürdüler öyle kimsede görmedi.. bak şu Allah’ın işine 😏 aryan bırakır mı bi araba çarpıyor bi arabaların üzerinden atlıyor Canım yaaa ibibi diye nasılda parçaladı kendini… imlienin kaybettiği sempatiyi geri toplamak için harcıyorlar mı ne aryanı… kamera arkası görüntülerde aryan gömleğin kollarını sıvamış imlienin yaralı fotoğrafında ki eller aryanınmış nasıl yaralanır artık o senaristin üstüüün yeteneğine kalmış… sizin gibi spoiler veremiyorum ama idare edin canım 😘 kapalı kutularda ki duygular gün yüzüne çıkacakta artık bizi kanırtmadan çıksa bir kerede görüntülere ne olacak acaba aryanın hemen göreceğini sanmıyorum elinde şimdilik ama sonra nereye gider hiç bir fikrim yok adi şere..side piyasada yok ne peşinde acep.. malini kucağında çocuk fotolarıyla paylaşılıyor ama başka bir dizinin görüntüleri gibi kopyala yapıştırla kandıramazsınız bizi …
  başkası izleyip bana anlatsa saçmalıkları izleme derdim saçmalık silsilesi takip ediyor sürekli ama bağımlılık yaptı aryanın bakışları bırakıp gidemiyorum..

  • avatar
     Sucess 15 April 2022 13:03:14

   Aynı şekilde bende ☝️ Meltem Rüzgar arkadaş. Bazen kendime inanamıyorum bu saçmalıkları neden izliyorum diye .Her şey Aryan yüzünden onu bırakıp gitmek ona ihanet olur san ki 😉nasıl bağladıysa bizleri kendine. 😂 😜

  • avatar
     Gül 15 April 2022 14:44:55

   Malini dönecek nasıl bilmem? Bu kesin bilgi. Tahminler var cemranlatı ama derim kendi yazsın! Aditya bu iş de ortak işciler gibim geliyor bana artık. Dosya bilerek yaktı resimleri bilerek verdi. İmlie bilerek kaöırışdı antlaşma gereği de olacaktı bence imlie Aditya istiyecek gerçeklerin çıkmaması karşılığında. Aran kızını bulur yaralanır. Garibim yaralanmadan olmaz her olayda ila bir bu kez baş değil! Senaryo değil gördüklerimiz izletiyor. Aryan aşırı çizmeler oğlanüstü kelimesi tanımlıyor artık tek oğlanı

 10. avatar
    Aysha 15 April 2022 09:59:44

  Bolumun guzelligi der susarim))Aryan Imlinin disari cikmasini istiyor ailesiyle birlikte, ama Imli hic kocasini yanliz burakir mi)olumle karsi karisya 😊birde bunun sorumlusu kendisi ise😂 burnunu gerekmeyen yere sokmasiyla)Aryan israr edince sana birsey olursa ben naparim diyip kocasinin kalbini hoplatiyor))Imlinin bu sozuyle elindeki bombayi unutum gozlerine daldi))Ama sonra kari koca birlikte disari cikip havayi fisek patlatir gibi bombayi patlatip)))birbirlerinin gozlerine daldi😍❤️ve ikisinin birbirlerine sarilmasi😊😉Imli artik yavas yavas farkina varmaya basladi sanirim duygularini arkadasim diyor ama kalbi baska birsey diyor)Ve en buyuk hatayi ASR karisini kacirmakla yaptilar)Aryan resmen olumle dans etti karisini pesini burakmamak icin,Imli saskin bakisi ♥️bolum tek kelimeyle mukemmeldi))tabi bazi sacmaliklari gormezden gelirsek,hint dizilerde hersey mumkun))Imli Aditya icin hep kendi hayatini tehlikeye atti)Aryanin aldigi riski Imli tam tersi kocasi icin aliyordu yani adi lazim olmadigi ama bas harfi A olan sahiz icin)Ama simdi kocasi onu kurtakmak icin yaptigi cabalari gorunce malum saskin bizim kiz)hep kendisi kurtarmaya cabalayan kisi oldugundan)yarin ki bolumu cok merakla bekliyorum❤️bu gunlerde yorum yapamiyordum,ama arkadaslar sizin yorumlarinizi zevkle okuyorum😍Bebe ve Gul arkadas ikinizin yorumunu merakla bekliyorum🌹Tsk ederiz sinematik.net ❤️

 11. avatar
    Ezgii 15 April 2022 10:15:27

  Wavv patlayan bomba altında romantizm.
  Bunu bir tek imlie ve Aru yapabilirdi.Arilie çiftine uygun bir sahne olmuş.
  Bu ikisi ne zaman normal bir çift gibi olabilecek, olsalar da ben görebilecek miyim?! 🤦‍♀️

 12. avatar
    Nurgun 15 April 2022 12:04:52

  Çok hızlısınız ama lütfen altyazıyı bölüm çıktığı gün yayınlasanız daha da muhteşşemm oluurrsunuzz.

  • avatar
     Nurgun 15 April 2022 14:50:01

   Ben kötü hiçbir şey yazmadım ki.Aksine size iltifat ettim ama neden beni günahkar gibi gösteriyorsunuz.Bu mübarek günde siz böyle önyargılı konuşmayın

  • avatar
     Gül 15 April 2022 14:53:36

   Benim bildiğim kaynak çıkıyor akabinde çevriliyor. Kolay bir işlemde değil şahsen deneyim ile sabit. Yani altyazı kaymasın diye sürekli sayılar dikkat ediyorsun… Bence gayet hızlılar.site eğer dizi takip edilen bir dizi ise yirmidört saat olmadan yayınlıyor. Evet insan direk analamak istiyor biliyorum ama buda zorla dili öğretiyor bana…

  • avatar
     Meltemruzgar 15 April 2022 15:47:19

   Altyazı çıktığında izlemek gibi bir seçenek de var emeğe saygı duymak da gerek değil mi teşekkürler sinematik

   • avatar
      Nurgun 16 April 2022 12:31:57

    Ben saygı duymuyorum mu dedim ? Ne abarttınız yaa.Adam gibi yukarıya saygı çerćevesinde yazdım.Kendinizi aşırı iyi göstermeye çalışıyorsunuz

 13. avatar
    melahat 15 April 2022 14:51:43

  hahahaha saol bebe beni güldürdün seyretmemızden dolayı beyin kaslarımız işlevlerini mi yitiriyor?🤪😂

 14. avatar
    Sucess 15 April 2022 16:20:10

  Arkadaşlar imlie de zaman atlama olayı olabilir. büyük ihtimalle tam emin değilim 🤔 sadece tahminler ve olanları göz önüne alarak paylaşmak istedim .Aparnanın diziden ayrılacağını okudum.Tiripati ailesine va aditya ya veda ediyoruz.Buda zaman atlama olayını güçlendiriyor.🙌İmlie gerçekten hafıza kaybı yaşayacak mı ?tüm bunlar zaman kavramı için de ne kadar ilişkili ? malinin geri dönüşü tamamen yeni kötü aile olarak hazırlanacak mı? İmlie tekrar beyin yakma operasyonuna başlamıştır.Bundan bir kaç gün öncede imlienin yurtdışı eğimini tamamlamak için gideceğini imlienin çoçuğunun babasının Aryan mı diye bir yazı okudum ve çok şaşırdım 😳 işin açıkçası çok saçma gelsede nasıl bir senaryo ile karşı karşıya kalacağız bizim düşündüğümüzün tam tersi çıkıyor bu dizi genellikle sağ gösterip sol vuruluyor.Beyin yakma operasyonu İmliede tekrar başladı arkadaşlar hepimize geçmiş olsun.🤯😏

  • avatar
     Sucess 15 April 2022 16:28:54

   Salıncak videosu kaçırılma olayından sonra çok büyük bir dönüşün hazırlığıydı bence 🧐 daha önceden çekilmiş olması tüm bu zaman atlama kavramını güçlendiriyor..işin açıkçası çok merak uyandırdı bu olaylar silsilesi bende .🤔🤨

  • avatar
     Sucess 15 April 2022 16:47:47

   Malinin dönüşünde evli olacağı evli olduğu kişininde Arvindin katili olan Ceo olma ihtimalini güçlendiriyor arkadaşlar .🤨

   • avatar
      Gül 15 April 2022 21:09:20

    Bu tahminlerin hepsini bende gördüm. Cemre atıyor sağolsun beni tercüman ilan etti çoğu ibg olunca ama ben biraz brklemek istiyorum. Tadını çıkaralım ila kötü günler olacak. Dizi acayip dir dönüş yapıyor. Aditya gercekten merhaba çıkcak anlaşıldı. Bunla T ailesde yeni düşman ve bağlantılı bir kariyer. Aryan için izliyorum onda saçmalamasınlar yeter! Gerisi için artık metafzik alem diyip geç modundayım

  • avatar
     bebe 15 April 2022 22:18:02

   Zaman atlama demek dizinin finalinin yaklasmasi demektir, sizce?

   • avatar
      Sucess 15 April 2022 23:33:29

    Bebe arkadaş ortalıkta çok senaryo dönüyor 😵‍💫 ortalık çok bulanık bu işçiler adityanın planı da olabilir 🤔 madhav da dahil olmak üzere nedeni hangi durumun daha☝️mantıklı olacağını bende 🤷🏻‍♀️tahmin etmekte zorluk çekiyorum açıkçası .Bir tahmin de şöyle arvind ölümünün arkasında malini ve annesi olma ihtimali olabilir 🤔 aditya malinin şirketi olduğunu bildiği için olayı tamamen işçilere yüklemek adına resimleri bu yüzden imlieye vermiş olabilir 🤔 madhavı da PD olduğunu söylemesi imliye dost gözükmesi için parayla tutma olasılığı da olabilir 🤔 hatta yarın ki kaçırılma olayında orda olma ihtimalinin de yüksek olduğu söyleniyor yada kaçtığı her şekilde de adityanın suçlu olma olasılığı çok yüksek.🙌Malini kızıyla dönecek deniyor zaman atlamada mantıklı gibi işin arkasında esas kötü tekrar anu ve malini çıkacak söylenenler doğru ise tabi .😏

    • avatar
       bebe 16 April 2022 00:16:18

     Sabah yorum yazdigimda her hangi bir yerde gormemistim. Hatta yazarken ciddi sekilde paranoya olarak gormustum. Tahminim tutarsa cok gulerim ve bahse girmedigime uzulurum dermisim( bu kismi saka tabii ki🤪) Yani son sahnelerde Aparna nin Aditya’ yi arama ve ulasamama girisimi bende suphe yaratti.

     • avatar
        bebe 16 April 2022 00:21:54

      Ustelik o sunepenin bu kadar sessiz gidecegini dusunmuyorum. Bir sahne belki diye dusunmeme neden oldu. Aryan’ in onlari odada gordugunde karisina guvendigini soylemesinin ardindan Imlie hizli bir sekilde onu takip etti. Orada Imlie’ nin Aryan’i gercekten sevdigine ve bir daha ona donmeyecegine kanaat getirip vazgecmis de olabilirdi. Bakalim artik…

    • avatar
       bebe 16 April 2022 00:24:45

     Zaman atlama olayi senaryonun tikandigini gosterir, 500. bolumde Finale gider bu dizi.

     • avatar
        bebe 16 April 2022 00:43:56

      Inslh, gitmesin. Biraz mutlu olmayi onlarda bizde hak ediyoruz..Bu dizi yuzunden az kafa yemiyoruz siz de sahitsiniz🤪

     • avatar
        Gül 16 April 2022 08:54:45

      Yani bana inanmıyorsunuz bari siteye inan! Kaç dizi cevirdiler! Onlar da finali anlamazlarsa yok artık! Ben anlatamadım! Bu dedikoduyu çıkarana aşk olsun 500 evlilik gerçek olursa şükredin siz!

 15. avatar
    Ayliz 15 April 2022 18:28:01
  -- Yazının Bu kısmı spoiler içermektedir. Görmek için tıklayınız. --

  Allahim yandı ortalık alev aldi💥ne bitmez 2.54 saniye imiş neler yaşanmadı ki 🤭Allahim bir bomba bu kadarmi romantik atılır 😍Eşimle bomba atmak istiyorum romantik romantik 💥😍🤣yukarıdan sanki ateş yerine yıldızlar dökülüyor bizim aşıkların üzerine 💫💫bide o sarılma azdaha uzun vebelirgin veremezmiydiniz sevgili senaristler az mı bekledik bu sahneleri biz.hint dizisinde mantık aramadan izlemeye devam biz kapıldık bikere bu ruzgara napalim🤷‍♀️

  • avatar
     bebe 15 April 2022 19:40:51

   O patlama sadece bir bomba değildi canım 🔥🔥🔥, Kalplerindeki aşkın patlayarak alev almasıydı. Hayee….. 🥰🥰🥰 Üzerlerine yağan ışıltılar içlerindeki yanan aşk ateşinin kıvılcımlarıydı!! Sonra mantıklı zihnim, bomba patlaması altında iki aptal insanın zihinlerinde nasıl bir şarkı başlattığını görmeye tahammül edemeyip bana bağırıyordu. Ama benim umutsuz romantik aklım, mantıklı zihne acımasızca çenesini kapamasını söylüyordu 🤣 🥰ve Bebe’nn bu sarılmayla büyülenip ağzı açık bir şekilde sahnenin içine düştüğünü söylemek bile istemiyorum.🤗🤗🤗Ah alınlarındaki o endişeli çizgilerle birbirlerine bakışları😍. Aryan’ın ona sarılmasını anlıyorum ama Imlie’nin sarılma şekli “Aşkım gitmene izin vermeyeceğim…” demek gibi💓 çok tatlıydı…ve bu şarkı sözleri ve melodisi çok güzel!!! Onlar için yapılmış, o şarkı eşliğinde Aşk daha da derinden hissediliyor.
   Sonra mantıklı zihnim tekrar uyarı verir;
   Ardından, Aryan’a iki kez araba çarptığı bir sonraki sahne geliyor. Zavallı adam düşe kalka bir hal oldu,Yetmedi arabaların üzerine zıpladı( Cüneyt Arkın sahneleri) Şimdi de savaşmak için enerjisini korumak zorunda 🙄yarın daha nelerle mücadele edecek belki bir gökdelende çatıdan çatıya uçacak🤪. Ve o minibüs o kadar yavaş hareket ediyordu ki koş bana yetiş der gibi!! Imlie, Aryan’ın ne kadar çılgın olabileceğine tanık oldu. Peşinden koşmayı bırakması için dua etti ama adam ona ulaşmak için araçlardan kaçarak kalabalık bir yolda çılgınca koşuyordu. Bunun bir sonu var mı? Sus bebe gerçekten yeter! 🙄Oruç kafana vurdu yine daha iki saat var bu iki saatte kimbilir ne kurgular yaparsın, çaresiz vaka oldun başımıza!🤪

 16. avatar
    Yusra 15 April 2022 22:34:08

  Bölümün güzelliği ni anlatmaya kelimeler yetmez aşk bunlar aşk (( sahnelerde mantık aramayinca gayret heyecanlı aşk dolu sahneler izliyoruz)) ❤️❤️❤️❤️❤️

 17. avatar
    fusun 15 April 2022 23:50:17

  Sanırsın ellerinde ki olimpiyat meşalesi. HUUU bomba o bomba. Ya arunun bombayı atarken imlie nin kolunu okşaması. Oğluşum romantizm yaşayacak başka zaman bulamadın mı. Bu dizi bende saç baş bırakmadı. Bir daha gül khan dizisimi tövbe gerçi ıshgbaaz dan sonra da böyle demiştim.

  • avatar
     Sucess 16 April 2022 00:45:52

   ☝️Son derece haklısınız 🙌Fusun arkadaş bende Ishgbaaz da sonra asla diyenlerdenim 🙈aynı düşünceyle 2yıl aradan sonra tekrar Gül khan yapımına takıldım. Her şey Aryan singh rathore yüzünden çıkmak ne mümkün😜O artık bu dizinin baş kahramanı oldu .Onu bırakmak ona ihanet olur izlemeye devam güzel günler görmek umuduyla diyelim 😉

   • avatar
      Gül 16 April 2022 08:57:08

    O diziyide her hal bir ben izlemedim

    • avatar
       Sucess 16 April 2022 17:35:06

     İnstegram kullanıyor isen orda bazı videolar var ama tam değil güzel sahneleri izle derim sadece Gül arkadaş 😉izlerken neden ben bu diziyi kaçırdım dediğini duyar gibiyim 😜

   • avatar
      fusun 16 April 2022 23:13:13

    Aryan olmasa ne edeyim bu kızı

 18. avatar
    bebe 16 April 2022 01:08:53

  Aryan ve Imlie gösteriye yeni bir tat kattı. Aditya ve Imlie olgun bir çiftken, Aryan ve Imlie arasındaki şeyler tamamen farklıydı.

  – Preet Kaur Nayak
  Aynı konudan bahseden Preet, “Benim için Aditya ve Imlie yeri doldurulamazdı. Ekranı ateşe verirlerdi ve hayranlar onlar için çıldırırdı ve ben de bir ekran çifti olarak onlara bayılırdım. Ama Aryan resme girdiğinde, ne olduğunu bilmiyorum ama kesinlikle bir sihir yaratıldı. Fahmaan’ın performansı ya da yazarın karakteri yazma şekli olabilir; Aryan ve Imlie hemen izleyicilerle buluştu”.

  Aryan ve Imlie, gösteriye yeni bir tat kattı . Aditya ve Imlie olgun bir çiftken, Aryan ve Imlie arasındaki şeyler tamamen farklıydı. AryLie, Tom ve Jerry gibiydi ve insanlar da onları görmeyi sevdi!”

 19. avatar
    bebe 16 April 2022 01:10:47

  Aditya & Imlie’nin yeri doldurulamaz olduğuna inanıyordum ama Aryan & Imlie’nin büyüsü şovu çaldı!

 20. avatar
    Uraz 17 April 2022 02:55:01

  Emeginize salik çok teşekür ederim sūpersiniz

 21. avatar
    Nrmn 18 April 2022 17:32:28

  Lanet olası teyze bozuntusu o kadar derdin arasında preetam nerde cehennemin dibinde gidişi olsun dönüşü olmasın yanında senide götürsün bizim heroda aşkından tarzanı bile geçti teşekkürler admin..

Sinematik.net 5651 sayılı yasanın 5. maddesinde tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. sinematik.net içerisinde yalnızca video izleme kodları ( embed ) bulunmaktadır. Hiçbir video kendi sunucularımızda kesinlikle barındırılmamaktadır. Tüm videolar dünyaca ünlü çeşitli video paylaşım sitelerinden alıntılanmaktadır. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, [email protected] mail adresinden bize ulaşabilirler.