1. Imlie 379.Bölüm İzle 379. Bölüm

  Imlie 379.Bölüm İzle

  720P Türkçe Altyazı

  Imlie 379.Bölüm İzle 8.7 / 10 11 kullanıcı oyu.
  8.7
  ( Toplamda 11 oy verildi. )

    2.594

  Imlie 379.Bölüm izle, Imlie İzle, Imlie Hint dizisi HD izle, Imlie Tüm bölümlerini Türkçe izle, Hint dizi izle
 1. Imlie Hint Dizisi İzle

  Imlie Hint Dizisi İzle

  IMDb : 7 595 Bölüm

    7   41.898

  Imlie Hint Dizisi İzle, Imlie Hint Dizisini İzle, Hindistanın yeni dizilerinden olan Imlie dizisini sitemizden altyazılı olarak izleyebilirsiniz.
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
TÜMÜNÜ SEÇ
TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
 1. avatar
    Yusra 29 January 2022 17:48:57

  Bu bölüm de çok güzel di ya Aryan geldikten sonra her bölüm birbirinden güzel oluyor ❤️ imlie Aryan köylülere karşı birlikte hareket etmesi Aryanin imlie hakkında söyledikleri imlie burada aryandan etkilendi ayrıca imlie nin Aryan uyusun diye yanına oturması bu kız da aşık oldu ikisi ne zaman farkedecek gereksiz aparnadan söz etmek istemiyorum malini malini diye imlie nin burnundan getirdi hayatı şimdi Aditya gerçeği öğrensin Zoraki ilişki kurdular diyo hâlbuki bu ilişkiyi oğlu istedi malini devamını getirdi. Şiddetli aşklarım Aryan ile imlie siz harikalar yaratacaksınız bunu biliyorum ve sabırla o günlerin gelmesini bekliyecegim şimdilik yavaş yavaş ilerleyin zaten istersek de bu evlilik şimdi olmayacak artık İlkbaharı bekliyecegiz evlilik için imlie ve iki dizi daha birleştirip üç düğün birden yapacaklarmış söylenenler doğru çıkarsa o bölüm ler gelene kadar bakalım neler olacak dizide

  • avatar
     Sucess 29 January 2022 21:21:00

   Yusra arkadaş nasıl iki düğün birleştirip 3 düğün yapacaklar pek anlayamadım 🤔 artık ben evlilik olayını beklemiyorum tabi ama süprizlere açığız imlie aryana çok değer veriyor ama verdiği değerin sadece arkadaşlık olduğunu sanıyor aryanın onun biricik aşkı olduğunu anlaması için biraz daha zaman var aryan ise kalbinde seviyor ama diline getirmedi daha sevgiyi sadece bu bölüm imlie ye ilk defa ben seni düşünüyorum demesi orda da tekrar lafı çevirdi zaten

   • avatar
      Yusra 30 January 2022 00:10:43

    İmlie dizisi ile birlikte kanalda yayınlanan iki dizi daha birleştirip yani kanalda yayınlanan üç dizi maha bölüm yapıp oradaki başroleri evlendirecekler onun için bahara kaldı evlilik hayalleri tabi ne kadar doğru haber bilemiyorum bir sayfanın adminin de duyduğum kadarıyla yazdım gerçeği sevgili sayfanın admini ne yorum yaptıysa dizi ile ilgili hepsi doğru çıktı

 2. avatar
    Gül 29 January 2022 18:12:42

  Hey gidi aslanım! Senin nasıl bir adalet anlayışın var böyle! Ben senin hikayendeki kahraman olmam.(olmayı çok isterdim ama..)ancak kötü olurum. Sen istediğin kadar sınır koy. Hem kendini hem onu korumak için bazen sınırlar aşılmaz olsa da aşan gelir. Akarsular dağlar deldiği gibi sende bu adaletinden yanacaksın. Şimdi arkadaş dost değiliz diyorsun fakat onu güçlendirmek için her şeyi yapıyorsun her korkusunu aşmasını sınırları zorlamasını öğretiyorsun. Hiç biz demiyorsun hem sen güçlüsün diyorsun! Sen yaparsın! O güçlü olsun istiyorsun senin intikamına rağmen ayakta kalsın istiyorsun. Sen intikamını alırken ablana dönüşmesin istiyorsun. Hayat bunca acı vermişken ona bir acıda sen vermek istemiyorsun ama vereceksin biliyorsun. Bundan içinde hissettiklerin seni bile şaşırtanları ruhunda saklı tutuyorsun hala…Böyle kötüye can kurban. …Bu senin en büyük korkun demi? Aslında içinde sıkışık kaldı an…Yüzleşelim durdurabiliriz. Buna rağmen ilk arkada durup sonra…Siz birlikte savaşmak için doğmuşsunuz bu nedir! Bu kız bu köyün lekesi değil şerefi dediği an İmlie…Yaralı bir dişi aslanın en büyük yarasını sardın bugün zoraki evlilikten bahsetmiyorum. Babasının hatasının ve babasızlığın izini sildin. İlk kez hayatında belki kendini değerli hissetti. Ruhunda en derin yarayı görüp sardın. Biliyorum ki senin gerçeğin aranızdaki en büyük engel fakat o engeli sen aştığın gibi oda aşacak seni hapis olduğun an gerçekten azat edecek ruhunu serbest bırakacak. Bu zaman alacak önce öğrenmesi lazım…

 3. avatar
    Ilknur kapisiz 30 January 2022 02:29:53

  Öncelikle belirtmek isterim ki Aryan sen bir harikasın. İmlie’ye destek çıkmalarına ve haklı haklı konuşmama bayılıyorum bu diziyi güzelleştiren sensin yoksa imlienin hâlâ babu saheb demesi yüzünden bu diziye çizgiyi çekebilirdim. Yani sen demek bataklıktan bu diziyi çıkarıyor demek oluyor. Adityayı oynayan yeni oyuncuyu tip olarak bu diziyi yakıştıramadım yani diğer adityayı baya gözüm arayacak. Son bölümlerde acayip gıcık olsamda bu dizinin ilk bölümlerinde Aditya ya bayılıyor olmam ayrı bir ironi. Ya ne bileyim o zamanlar görünüş olarakta karakter olarakta ilgimi çekiyordu ama şimdi tamamen gözden çıkardım dizide olsada olmasa olur. Hatırladığım kadarıyla fırtınanın olduğu günün ertesi sabahında kulübede yakalandıklarında orada da bir bencillik vardı adityada. Orada İmlie ve imlienin annesine karşı hakaretler ediliyordu ama o yine var olduğu bu olayın idrakında olmadığı gibi bu hakaretlere karşı imliyi savunmadı ve susmayı tercih etti. Yani diye bilirdi ” ne yapıyorsunuz, neler diyorsunuz? ” . Taa oradan belliymiş adityanın bir halt olmadığı. Üstelik ağaca bağlandığında ölmeyi tercih edecek kadar bir kızın izzetini düşünmemişti. ( Hatırladığım kadarını yazıyorum) bizim İmlie ise adityanın önüne atılacak kadar gözü karaydı. Şimdi gelelim aryana. Orada İmlie’ye ve annesine hakaret edilirken ne güzelde bastı yumruğu. Üstelik adamın kendisine de saygısı var imlieyede. Orada yaptığı konuşma tamamen ayakta alkışlamalıktı. Tamam bu olay imle ve Aditya için yaşandığında aditya imlieyi tanımıyordu ama onu tanığı ve sözde sevdiği zamanlarda bile İmlie hakarete uğrarken , psikolojik baskı ve şiddet görürken de imlenin yanında durup onu savunmuyordu ki. Zaten bu dizinin ilk yüz bölümüne kadar Aditya imliyenin itilip kakılmasına bile ses etmiyor kollarını göğsünde bağlayarak tüm olanları sessizce izliyordu.
  Aryan farkını ortaya koyup imliyeye hem güç verip hem de yanında duruyor. Çalışanım bahanesine sığınsada imlieyi kimseye karşı ezdirmiyor şimdi böyle bir adama nasıl hayran olmayalım.
  Üstelik bu bölümde imlenin omzunda uyuması ve imlieninde çenesini arayanın başına dayaması detayı… Klişe olsa ne olur bu ikisinde sanki ilkmiş gibi dururken. Gözlerimden kalp çıka çıka izlediğim bir bölümdü ama İmlie babu sahebini düşünmeseydi daha da iyi olurdu. İmlieninde Aryandan yavaş yavaş etkilendiği belli. Ee zamanla ilk aşkının Aditya değilde Aryan olduğunu anlayacak. Ben bu ilişkinin bağlarının zoraki bir şekilde değilde birbirlerinde gönlü oldukları şekilde atılmasını isterim ama Hint dizilerinin çizgisi bellidir. Evlilik yoksa konuda yok😂😂 neyse artık biz bu yola bile bile baş koyduk. Saçma olsada izlemenin de ayrı bir zevki var be.

 4. avatar
    Gül 5 June 2022 20:31:35

  Shikayat
  Akşamları başkasının anılarında geçirmek için,
  Kendini öldürme cesaretine sahip olmalısın
  Birine aşık olmak için her gün ölmelisin
  Çok şikayetçi olduğunu duydum
  Bu beni sevdiğini gösterirdi.
  İnsanların kalbini kırdığını duydum.
  Bende,
  kırılmaya alışığım
  Çok fazla zaafı olduğunu duydum.
  Gözlerimin içine hiç bakmıyor.
  Beni hiç düşünmüyor.
  Hiç de değil, beni düşünüyor.
  Onun eşiğinden her zaman geçerim,
  ama beni asla durdurmaz.
  Benden nefret ettiğini duydum.
  Onun nefreti bana çok huzur veriyor.
  Benden şikayet ettiğini duydum.
  Benim için sızlandığını duydum.
  Hayatımı mahvedebilirsin.
  Ancak, lütfen bana bir göz atarak beni şaşırtın.
  Hala sadakat bekliyorum.
  Hata yapma iznin var canım.
  Onun hatalarından rahatsız değilim.
  Hiçbir şekilde ondan ayrı değilim.
  Hayır, hiç ayrı değiliz.
  İstediği kadar parmağını bana doğrultabilir,
  ama ben sadık bir insanım, vefasız değil.
  Hayır, sadakatsiz biri değilim.
  Tanıştığı insanları unutması söylenir.
  Ben onun bir sürü anısı var.
  Çok şikayeti olduğunu duydum.
  Çok fazla zaafı olduğunu duydum.
  Evet, orada çok fazla aşk olduğunu duydum.
  Evet, O’nun nefreti beni çok rahatlatıyor.
  Kırılmaya alışığım.
  Çok şikayetler, aşklar ve rahatlıklar var.
  Ben onun bir sürü anısı var.
  Duymuştum, evet duymuştum.
  Duydum.
  Çok fazla zaafı olduğunu duydum.

Sinematik.net 5651 sayılı yasanın 5. maddesinde tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. sinematik.net içerisinde yalnızca video izleme kodları ( embed ) bulunmaktadır. Hiçbir video kendi sunucularımızda kesinlikle barındırılmamaktadır. Tüm videolar dünyaca ünlü çeşitli video paylaşım sitelerinden alıntılanmaktadır. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, [email protected] mail adresinden bize ulaşabilirler.