1. Imlie 358.Bölüm İzle 358. Bölüm

  Imlie 358.Bölüm İzle

  720P Türkçe Altyazı

  Imlie 358.Bölüm İzle 9.0 / 10 14 kullanıcı oyu.
  9.0
  ( Toplamda 14 oy verildi. )

    3.539

  Imlie 358.Bölüm izle, Imlie İzle, Imlie Hint dizisi HD izle, Imlie Tüm bölümlerini Türkçe izle, Hint dizi izle
 1. Imlie Hint Dizisi İzle

  Imlie Hint Dizisi İzle

  IMDb : 7 654 Bölüm

    7   43.292

  Imlie Hint Dizisi İzle, Imlie Hint Dizisini İzle, Hindistanın yeni dizilerinden olan Imlie dizisini sitemizden altyazılı olarak izleyebilirsiniz.
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
TÜMÜNÜ SEÇ
TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
 1. avatar
    Yusra 4 January 2022 18:05:33

  Aryan Aryan bu diziyi tekrar bağımlı hale getirdi beni ama maliniyle güzel dalga geçti . Bay tripatinin yeni evli eski karısı şaka gibi dedi 🤣🤣🤣🤣 ve imlie de bu gülünç duruma düşmek için dua ediyor .
  Atıf khan yeni video yayınladı. Şarkı Aryanin düşünceli hali imlie nin mutluluğu
  Daha araba sahnesi gelmeden böyle bir video yayınlamalari ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 2. avatar
    Peri naz 4 January 2022 22:41:35

  Bende izlemem. Aryan için başladım. Arylie olmazsa bırakırım. Hiç çekemem saçmalıkları 😃

 3. avatar
    Hint&Kore 4 January 2022 16:25:45

  Aryanın her bölüm farklı güzelliğini izlerken kalbime dokunuyor, yaptığı eylemlere ”harikasın ”diyorum.. dışı hindistancevizi içi tadından yenmeyen güzel adam.. diğer yandan da Adityayı izlerken ***. bu bölümde helak oldum…

 4. avatar
    Arylie 4 January 2022 16:26:22

  Aryan vurdu gol oldu. Yahu Aryan hiç acımıyorsun zavallı Adi ve Malini’ye. Oluyor mu böyle? fkdfjjk Gerçekten Aryan’ın her lafının altında kalıyorlar ya bayılıyorum.
  Biber sahnesinde İmlie bence Aryan’a karşı farklı bakıyordu. Sanki biraz hayranlık aldım. Zaten bu sahneye bakınca İmlie’nin Aryan’dan etkilenmemesi bu saatten sonra imkansız gibi. İmlie acıdan yanarken Aditya löp löp tıkınıyordu aşk adam Aryan’da napsın su falan veriyordu. Adi bilmem kaç bölüm sonra ilk defa bu sahnede beni güldürdü lflsdflsklsş Ama sonra güldürdüğü gibi kızdırdı. Bir insanın karakteri ancak bu kadar kötüye gidebilirdi. Bölüm sonunda yine yaptı yapacağını.
  Hele fragman. Ben bu saatten sonra İmlie’nin hiç bir şekilde Adiye dönmeyeceğini düşünüyorum. Adilie hayranları İmlie Adiye dönsün diye sürekli Maliniyi ifşa et falan diye etiket yapıyordu. Alın size ifşa ksnksk Malini kendi kendine itiraf etti. Çok merak ediyorum bu sahnede Adi’nin tepkisini. Malinin gerçekleri ortaya çıktıkça delirmesini heyecanla bekliyorum.
  Bundan sonra Adicim sen kendi derdine yan. Sen ne kadar kahrından ölsen de İmlie ve Aryan kenarda köşede kendi mutlu hayatlarını kuracaklar. Birbirlerine aşık olacaklar. Sende çocuklarını seversin belki sdnksj (O zamana kadar kahrından ölmemiş olursan tabi)

  Son olarak çok karizmasın Aşk adam Aryan <3
  Arylie <3

  • avatar
     Yusra 4 January 2022 18:05:33

   Aryan Aryan bu diziyi tekrar bağımlı hale getirdi beni ama maliniyle güzel dalga geçti . Bay tripatinin yeni evli eski karısı şaka gibi dedi 🤣🤣🤣🤣 ve imlie de bu gülünç duruma düşmek için dua ediyor .
   Atıf khan yeni video yayınladı. Şarkı Aryanin düşünceli hali imlie nin mutluluğu
   Daha araba sahnesi gelmeden böyle bir video yayınlamalari ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 5. avatar
    Sevim Aktas 4 January 2022 17:05:05

  Malini ne soyluyor soundtrack anlayan varmi acaba

  • avatar
     Arylie 4 January 2022 18:22:37

   Boşanma kağıtlarını kendisinin gönderdiğini söylüyor .

  • avatar
     Mardiya 4 January 2022 19:16:59

   Sanırım boşanma kağitlarini imli değil kendisinin yolladiğini söyliyor

   • avatar
      Suces 4 January 2022 21:14:46

    Malini annesini gündeme getirerek anlatıyor imli olayı ifşa etmeye çalışırken aditya imliyi susuturup her zaman ki gibi maliniyi destekliyor bu da güzel haber umarım aryanla olur 👍🏻

  • avatar
     Gül 4 January 2022 19:34:53

   Galiba boşan belgelerinin imlie yollamadığını söylüyor ama emin değilim

 6. avatar
    Yusra 4 January 2022 17:34:27

  Aditya imlie olmasını isteyen zihniyeti anlayamıyorum. Tamam malini oyun oynadı malini kötü biri Aditya onun için imlieden ayrıldı herşeye eyvallah . Fakat aditya malini ile evlendi gerçekler ortaya çıksın ama imlie Aditya yine olmaz heleki bölüm sonu söylediklerinden sonra malini isterse herşeyi itiraf etsin imlie dönerse maliniden bir farkı kalmaz ne demek patronuyla birlikte yattığı için böyle yükseldiğini söylemek .bu lafın üstüne Aditya imlie isteyen boş beyinlere aşk böyle birşey değil kıskanmak hiç değil demek istiyorum . Parantez açmama gerek yok herhalde bu sözlere yanı sonuçta Hint dizisi izliyoruz. Bölüme gelecek olursak Aryan ailesi imlie nin aryana bakışı dışında birde sundar arpita sahnesi dışında izlenecek birşey yoktu heleki aditya ve o herşeye mal mal bakmak dışında hiçbir şeye yaramayan ailesi ni görmeye konuşmaya gerek yok . Fragman de malini itiraf etti ama bundan da kendini haklı çıkaracak ve aditya yi kendisine inandiracak . Böyle olması çok iyi olur hayranları gerçek çıksın diye kendilerini parcaliyorlar .bana göre senarist çok akıllı tüm hayranların dediğini yapıyor .malini Aditya evlendi gerçekler tek tek çıkacak Aditya herşeye rağmen malininin yanında kalacak ona inanacak ve Aryan imlie yi evlendirecek. Böyle olursa hayranlarına konuşacak konu bırakmayacak.

 7. avatar
    Hayat_02 4 January 2022 17:58:02

  Ya bu gunkü bölümde okadar güldüm Senaristi anlıyorum dizini uzatmak icin bişeyler yaziyo Şu yonetmenden hic beklemezdim Bu nasıli komik bi sahne Aryanın İmliye su vermesini öyle havalı , ballandıra ballandıra cekmiş sanki Aryan 2 ci dünya savaşını kazanmış bir KAHRAMAN Ya altı – üstü bi bardak su veriyo Neyse dizide artik her şey tepe – taslak olmus Bir dizinin ismi kalmış onuda deyiştirib ” Malniyle Anunun hiyleleri ve İmlinin yeni maceralar ” komedi dizisi ismi verilirse tam olur

  • avatar
     Gül 4 January 2022 21:06:03

   Evet altüstü bir bardak su…Peki bir bardak sunun ne kadar değerli olabilir? Susluğa mahkum bırakılmış ölüme terk ediliş biri için inanın dünyanın tüm servetinden değerlidir. Peki her gün her saniye musluğu açan kimse için tabi ve doğaldı bir gün biteceğini düşünen yok. Peki insanlar bir bardak suyu niye bu kadar abarttı. Çünkü gördükleri verdiği değil. Olaylar karşısında susup kendi pis yargılarını düşenen ve karşınına piskolojik şiddet uyguluyan birine verilmiş bir cevap kabul ettiklerinden. Şahsen İmlie Aryan güzel olurdu fakat bu intikamdan dolayı emin olamıyorum. Keşke İmlie Aryanı gerçek manada hayata dönderip bazı şeyleri tarihe gömdürse kendi ve farkına varmadan cevresine zarar verdirmese. Dizi baştan beri bir acayip bu sebepten çok bıraktım epi topu kaç bölüm izledim bilmem ama İmlienin değişimini görmek istiyorum belki arar ara onun için bakıyorum. Ağlamak her şeyi kabullenmek yerine herkese meydan okuyacak kadar güçlü olmasını. Aditya kadar bir bardak suyu dahil esirgeyip nisbet yapan yerine isterse altüst olsun Aryan İmlieyi izlerim ben. Belki Hayatın tersi düzünden iyidir. Bakmanızı bir düşünmenizi isterim dizi geçer gider ama bazen bir bardak su hayat can dostluk umut ve bir çok şey daha demek şahsen tecrübeli bir düşünce

   • avatar
      Hayat_02 4 January 2022 21:51:13

    Sizde cox iyi biliyosunuzki benim yapdıgım yorumun anlamı suyu deyersiz kılmak diyil Sadece bu sahnenin bu kadar abartılması beni şaşırtdı Aditya yılan zehiriyle mücadile ederek İmliyi sınava yetişdirdiği sahne bile bu kadar abartılmamıştı..
    Aryliecilerin çok sevdiyi dostu Anu üniversitenin önünde İmlieyi rezil etmeye çalıştığında Adityanın yetişib her kese ders verdiği ,İmlienin yüzünü her kesin önündü sildiği sahneler bile bu kadar abartılmamıştı…Daha çok var yazamadıklarım,fakat vaktim yok diziyi baştan izleyenler zaten bilirler

    • avatar
       Arylie 4 January 2022 22:26:16

     Diziyi ilk çıktığı zamanlardan beri takip eden biri olarak (Sadece adi ve malinin yaşadığı geceden sonra bırakmıştım Aryan gelince başladım.) cevap vermek istedim bu yorumunuza.
     Ben sizinle aynı düşünmüyorum. Suyu değersizleştirmek adına bir yorum yapmadınız. Bunun ben de farkındayım. Sahnenin abartı olduğunu düşünüyorsunuz ama genel olarak hint dizi sektörünün zaten abartı duygular üzerine kurulu olduğunun çoğu izleyici farkında olmalı. Çoğu şey zaten mantık dışıdır ve duygular çok yoğundur genelde hint dizi sektöründe. Ve genel olarak izleyici kitlesi olarak da her şeyi romantikleştiririz.
     Biz abartı duygular içerisinde olsak da bence sizde abartı duygular içerisindesiniz. Aditya’yı gözünüzde çok fazla büyütmüşsünüz. Binevi eleştirdiğiniz durumdasınız aslında.
     Diyorsunuz ki zamanında Adi İmlie’yi aşağılanmaktan kurtardı ünüversitede. O zaman daha sonra neden gazetede abuk subuk bir haber yaparak Tüm hindistanın ve çalışma arkadaşlarının gözünde onu aşağıladı?
     İmlie’yi ayağını yılan ıssırdığı zaman sınava yetiştirdiğini söylüyorsunuz. Bende sizin gibi bunun bir fedakarlık olduğunun farkındayım. Ama İmlie Aditya için çok daha fazla hayatını riske atmıştır. Adi onu seviyorken de sevmiyorken de… Demek istediğim ilişkileri boyunca ortada bir fedakarlık varsa en çok İmlie’ye aitti. Adi hep anlayışsız olan taraftı. Ve son bölümlerde de çekilen sahneler orta. Aditya’nın sevgisi takıntı haline geldi. (Eğer takıntı olmasaydı şu an Malini ile evli olmasına rağmen İmlie’ye sürekli eski ilişkileri hakkında ima yapmazdı. Ya da sürekli onu rahatsız etmeye çalışmazdı. ) Ve Adi İmlie’ye zarar vermek dışında ne yapıyor? Belki diyeceksiniz aralarını sürekli bozmak için oyun yapan biri var. Ama seviyorsa güvenmesini bilmeliydi. İmlie yapmaz demeliydi. Zaten güvensizliği ve hastalık derecesindeki kıskançlığı da takıntılı olduğunun en büyük kanıtı değil mi?

     Açıkcası çok konuştum ve biraz konu dışını çıktım. Bunun farkındayım ama geçen bölümlerde açıkcası İmlie ve Malini’yi suçlu bulurken Adi’nin masum olduğunu düşündüğünüzü ifade ettiğiniz yorumu okuduğumdan beri aklımdan bunlar geçiyor. Bu yüzden kendimi ifade etmekten alı koyamadım.

     • avatar
        Arylie 4 January 2022 22:28:34

      Yorumum boyunca çok dikkat etsem de yanlış bir ifade kullandıysam eğer özür dilerim.
      Arylie <3

     • avatar
        Hayat_02 5 January 2022 00:14:46

      ESTAĞFİRULLAH özür dileyecek bir ifade kullanmadınız Yorumunuz icinde teşekkür ederim Bu başdan belirtmek isterim ki ben bu dizide gercekden hic kimseni fanı diylim Ne Adinin ne İmlini , nede diyerlerinin Sadece hakiykatin , doruluğun – dürüstlüyün fanıyım İnanın bana belki bu dizide benim kadar hec kimse Adi karakterine benim kadar sinir olmamiştır Cünki ilk bölümden bu yana tüm bolümlerini kacırmadan izledim Ama sonucda oda bi insan Her kes yalnış yapar Yalnışı olmayan yalnız MELEKLER olur Benim yorum yaparken dikkat cekmeye calışdığım oki Maliniyle Anunun yapdığı tüm oyunlar Adinin üzerinnen yapıldı Adiyede haksızlık olundu Evet anlıyorum Aryan karakterini beyeniyosunuz tamam bu sizin doğal hakkınız ve kimseninde buna müdahile etmek hakkı yok Ben yalnız bunu söylemek istiyorum yorum yaparken kendi nefsimizin zevki icin deyilde gerceklerin gun yüzüne cıkması icin yorum yapmalıyız Hakiykatlar ortaya dökülsün , bundan sonra yinede İmli – Aryan aşkı yinede olsun Şu yazılmş yorumlarda bir kişi bile Anun Malinin yapdıkları kötlüyü dile getirmiyor Üzüldüyüm şey bu Malesef gercek hayatdada bu böyle kendi cıkarlar icin her türlü yalanı görmezden gele bilen insanlar var VESSELAM Sizede iyi seyirler

    • avatar
       Gül 4 January 2022 23:43:32

     Dizi şahsen başladım izledimde boş bir zamanıma denk geldi kusura bakmayın en kumal kesin bıraktım. Sonrası buraya heldiğine göre… Ben sizi suyu değersiz göddünüz demedim. Özürdilerimde eşün olarak kabul etmiyorsun gözün önünde resmen işkence yapıp tekrar evleniyorsun. Evet doğru yılan ısırdı tamam ama yılanı ğmlie ısır demedi.ya tek olay diyin kızın kendinden ödün vermediği. Aryan da evüne getirdi hizmetci demedi. Yetmedi odamın yanına yaklaşma demedi. Bumu sevgi insan bunca fedakarlığı iki fedakarlık yapsı diyesüm var ama orda dahil farklı düşünceleri vardı. İmlienin fedakarlığın altında ezilmemek. Haddi geçtim gerçekten aşık oldu diyelim insan aşık olduğum dediği kadına o benim dostum ben ona güveniyorum der mi? Yani sana güvenmiyorum ona güveniyorum aşkın gözü körür yanlış doğru sayarsın yüne yanında kalırsın. Dğnya bir yana o bir yana olur.. Aditya imlie değersizleştirdi güvenini kırdu Aryan yanlış yapıyor yapmıyor demiyorum ama cesaretini kırmıyor.her şey bir yana ister bir ton oyunla ki buna aditya fırsat verdi o kızı o hale o getirdi o kız hamile. Şimdi soru şu İmlie ablasının gayri meşru cocuğuna mı bakacak? Arada babaıyla olmasına izün vercek. Kendisi her dk hör gören babanesine mi saygı duycak o kız bu ilişki sağlıklı nasıl yürütecek haddi olsun dersek. Özürdilerümde bu mümkün değil. Aditya iki platonik yarattı kötüye bürünen Malüni iye bürünen İmlie ve her ikisinün ondan vaheçmesi gerekr. İnsan düşmanına aşık okurmuş. Malini yedi yıl yürüttü bir evliliği hüç bür şey bilmeden tamamladı ve sahip çıktı bu ara evlendiği halde başkasına bakan yüne adityaydı. Malini bu sebepten bilmesede kendi kardeşine düşman oldu. Her şey öğrendiğinde doğru olaı istedi ama annesi ve artık hastalıklı hale gelmiş sevgisinin sonucu burdayız. Olaylar bir yanaditya imlie vazgeçin. Adityanın tutulur tarafı yok. Kızın çekmediği dert kalmadı iki iyiliğine affedersinüz ben yok sayıyorum.

  • avatar
     Yusra 4 January 2022 23:26:21

   Ne kadar haklısın saçma bı sahneydi tıpkı aditya kurşun yerken uçumasi gibi Allah aşkına adityanin saçma sahnelerinden sonra böyle naif bı sahneye laf söylemek bilemiyorum artik

  • avatar
     Hayat_02 5 January 2022 17:06:34

   Yazdığım bu yoruma gelen tepkilerden anladım ki beni yanlış anladınız ve buna bir acklama yapıb bi daha yorum yazmamaya karar verdim. Eğer yorumu dikkatlice okudunuzsa ben burada senaristi. en cokda yönetmeni eleştirdim Nedeni olarakda ( Aryanın İmliye bir bardak su verme sahnesini) bu kadar abartılı cekilmesiydi Bakın yapdığımız tüm işlere yada olaylara bakarsak hepsinde bir SEBEP birde bu SEBEPLERDEN doğan SONUC vardər Bu sahnede İmlinin acı biberleri yemesi bir sonucdur Bu sonucun böyle hale gelmesinin sebebkarı Aryan Neden böyle düşündüyümü söyleym. Düyün cekimleri sırasında Aryan İmlinin ne kadar acı cekdiyini . yüreyindeki yaranənın ona ne kadar acı verdiyini gördüyü halde Malininin verdiyi para cekini elinin tersiyle itmesi gerekirdi Adam neapdı – bile bile kızı TRİPATİ KONAINA götürdü Ee sonuc da böyle oldu ve yönetmenin bu sahnede Aryanı bi kahraman gibi cekib sunmasına gercekdende cok güldüm.Dizinin akıışına bakdım zaman gorüyorum ki senari tükendiğinden dolayı senarist ve yönetmen gereksiz olaylarla diziyi uzatmaya karar vermişler.Ve bunuda nasıl yapa biliriz diye baya ter döküşler Biliyomusunuz ben bunu neye benzetdim? Bir zamanlar Yehudilerin inandıkları bir inanc varmış Onlar yılın başında bir keci alarlarmış ve tüm yılboyu her türlü günah işleyib kecinin boynuna yüklerlermiş Kecinin adını (yani ismini )Günah KECİSİ diye adlandırmışlar Yılın sonunda kecini keserlermiş ve günahlarndan kurtulduklarına inanarlarmış Yani senarist ve yönetmende Aditya karakterini resmen günah kecisi yapıb diziyi uzatmaya karar vermişler Neyse diziyi izleyen , yorum yapan , yapmayan her kese gercek hayatlarında su gibi temiz , Ay gibi aydın bir ömür yaşamalarını diliyorum O ki kaldə ADMİN size cok cok teşekkür ederim Ellerinize salık bir yıl boyunca diziyi cevirdiniz Bizde sizin sayenizde izledik Lütven hakkınızı helal edin Gelecek işlerinizde size bol bol başırılar dilrim Selamet kalın

   • avatar
      Yusra 5 January 2022 21:06:40

    Sizin yorumlarınıza cevap yazılıyor çünkü dikkat ederseniz aditya karakterini hep haklı çıkarıyorsunuz savuna bilirsiniz çok doğal savunmaya karşılık cevap geliyor ayrıca diziyi uzatmak için adityayi günah keçisi yapmadılar zaten tüm bu yanlışların başlangıcı Aditya ayrıca uzatmarina gerek de yoktu imlie evden ayrılır aryanla karşılaşır iş e girer yanlış anlamalar aditya malini evliliği böyle törenli değil basit ve imlie gururlu bı kız gibi yoluna devam eder senaryo bu fakat o kadar *** hayranları varki diziye müdahale etmeye çalışmalar küfürler dahaa neler neler
    E tabi her yapımcı hayran kaybetmek istemez onlarda imlie yi adityadan uzaklaştırdı böylece adityanin gerçek *** ortaya çıktı yani günah keçisi değil Aditya bildiğiniz kendini bir halt sanan ego tavan yapmış kibirli***Teki bugün hayranlarının yaptı küfür hakaret hem yapımcı yönetmen hiç bir suçu olmayan fahman a yani gashmeer in hayranları da onun gibi ego ve kibir Tavan yapmış hâlinde bunu Hint hayranlarına söylüyorum .

 8. avatar
    Ayseyagmur 4 January 2022 18:44:27

  Ay yeni bolumde galiba bosanma kagitlarini imlinin yollamadigini anliyor malinide itiraf ediyor herhalde nasil olsa ati alan üsküdarı gecti🤣🤣aryanda yani kelime yetmez imli adiye donerse izlemem kesinlikle🙄😒

  • avatar
     Peri naz 4 January 2022 22:41:35

   Bende izlemem. Aryan için başladım. Arylie olmazsa bırakırım. Hiç çekemem saçmalıkları 😃

 9. avatar
    Gül 4 January 2022 19:28:06

  Biber sahnesi çok manidar. Kim acı kimin derman olduğunu gün yüzüne serer gibi. Kşmşn gerçek aile olduğu ortaya çıktı vesselam. Adityanın ailesi saçmalığa izin verirken Aryan ve Ailesi imlie destek oldu. Ailesi sadece imlie iin geldi yoksa iş yemeğinde ne işi var ki durumun ne kadar zor olduğunu biliyorlar. Fakat Aryan bırakmalı o evden o kızı almalı mutlu olmak onunda hakkı hep izdırap acı olmaz. Herşeye yerinde ve duruşunu bozmadan tepki veriyor. Hemen olmasın ama dostca bir gün gecirsinler Malini ve Adityadan uzak belki Aryan bile olmasın arpita bir şeyler yapsın ama kız bir gün olsun rahatlasın. Koruyorsun cesaretlendiriyorsun tamam ama içindeki intikam o iyileşmek isterken onu ızdıraba atıyor. Evet onca şey imlienin tek yaptığı affedip devam etmek istemek doğrusu bu zaten. Kimsinin o kıza dokunmasına izin verme ister para ister zaman. Başka şube iş mi yo uzak tut kendin intikamını al.

 10. avatar
    melahat 4 January 2022 19:40:56

  nihayet malini itiraf ediyor ben yaptım diyor boşanma kağıtlarını değiştirdiğini adi bu saatten sonra bakalım neler yapacak aryan elini cabuk tut imliyle evlen valla imliyi yine kandırmasın adi emeğinize sağlık yarınki bölüme bakıcaz artık teşekkürler sinematik emeğinize sağlık

 11. avatar
    Yusra 4 January 2022 20:04:17

  Seni ben tanrım yapayım (tövbe haşa) secde edeyim .
  Dileğim seninle beraber olup başımı omzuna yaslayayim.
  Bir ip bağlayıp seni dileyim…
  Kağıttan resmini kalbime çizeyim…
  Bitmeyen alışkanlığım yapayım..seni..
  Ahhh şiddetli Arzum yapayım..seni..
  Kaderim yapayım…. Benim aşkım yapayım..
  Seni kalpten dilediğim ibadetim yapayım..
  Bitmeyen alışkanlığım yapayım seni..
  Ahhh şiddetli Arzum yapayım.. seni..

  Yeni yayınlanan videoda ki şarkının sözleri
  Çok duygusalim videodan sonra❤️❤️
  İzleyenler anlar beni

  • avatar
     Arylie 4 January 2022 20:49:43

   ıhdhsblkslfls Sen bir de bana sor şarkıyı ezberlemek üzereyim resmen. O kadar çok dinledim ki… Yönetmen bayadır sessizdi. Sessizliğini çok güzel bozdu.

   • avatar
      Yusra 4 January 2022 23:29:12

    Şarkının sözleri manidar bence arylie ye birşey olmaz Aditya böyle salak olduğu sürece tüm gerçekler çıkar yinede o bu şekil kalır

 12. avatar
    Ayseyagmur 4 January 2022 20:49:56

  Malini gercekleri söylüyor daa imli yeni videoda nden o kdr mutlu aryan sanki kaybetme korkusu var gibi çok değişik bi video gibi geldi senaristlr bozmz ins aryanimliyi

  • avatar
     Suces 4 January 2022 21:21:27

   Sanırım aryan evlenme anlaşması içim konuştu imli ile çünkü masanın üstü de sari var o güç gösterisi de bunun mutluluğu olsa gerek

   • avatar
      Yusra 5 January 2022 00:50:05

    Zannetmiyorum evlilik anlaşmasıyla ilgili olduğunu inşallah dediğiniz gibi olur . İmlie sanki bir olayın üstesinden gelmiş gibi mutlu Aryan da imlie ye karşı farklı duyguları olduğunu farketmiş . Çünkü şarkının sözleri manidar . İnşallah dediğiniz gibi evlilik anlaşmasıdir . Masada sari değil imlie nin çantası gibi sari olmasını tercih ederim ayy bunlar evlenseydi de rahatlasadik

   • avatar
      Yusra 5 January 2022 04:52:22

    Ahh ahh şu yorumun gerçekleşsin diye neler verilmezdi ama bugünkü bölümdn bı sahne imlienin ağlamasını üzüntüsünü durdurmak için aryancigimiz imlie azarlamis gibi görünse de aslında gülmesini
    Sağlamak için ugrasiyormus .
    Güzel sahne vede video daki gibi duygusal sahne her ne kadar
    Aditya sonunda gelsede onu görmemezlikten geliyoruz ve sahnenin tadını çıkarıyoruz 🤣

 13. avatar
    Uraz 5 January 2022 21:36:12

  Emeginize salik çok teşekür ederim sūpersiniz

 14. avatar
    Nermin 6 January 2022 20:35:23

  Rupinin maliniye aryanın adiye kapak cevapları çok güzel teşekkürler admin..

Sinematik.net 5651 sayılı yasanın 5. maddesinde tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. sinematik.net içerisinde yalnızca video izleme kodları ( embed ) bulunmaktadır. Hiçbir video kendi sunucularımızda kesinlikle barındırılmamaktadır. Tüm videolar dünyaca ünlü çeşitli video paylaşım sitelerinden alıntılanmaktadır. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, [email protected] mail adresinden bize ulaşabilirler.